Půjčka od společnosti Půjčkomat do 5000 Kč

pujckomatMáte problém s finančními prostředky, jejichž zásoba se před výplatou rapidně ztenčila? Využijte půjčky od společnosti Půjčkomat, kde vám mohou půjčit 500 až 20 000 Kč během pouhých 30 minut. Žádost o půjčku je možno vyplnit online a její schválení trvá pouhých 10 minut. Společnost si zakládá na pečlivosti, rychlosti, diskrétnosti a snadné dostupnosti.

Výše půjčky: 500 Kč – 5 000 Kč (při prvním čerpání), následně je možno vypůjčit si i 20 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčku od společnosti Půjčkomat může získat fyzická osoba starší 18 let s trvalým příjmem, která nemá žádné neuhrazené závazky u jiné instituce.

Na co si mohu půjčit? Půjčka je bezúčelová, půjčit si můžete na cokoli.

Splatnost půjčky: 5 – 31 dnů (možnost prodloužení na 3×15 dnů)

Poplatky: Výše poplatku za poskytnutí a schválení půjčky se vypočítává z celkové částky a doby, na kterou je půjčka poskytnutá. Veškeré poplatky za poskytnutí konkrétní půjčky se dozvíte hned při vyplňování online žádosti.

Ručení: Nepotřebujete žádnou záruku ani ručitele.

Výše úroku: 517,1 % za rok

Možnost sjednání půjčky: Pomocí online formuláře

Rychlost poskytnutí peněz:  Vyřízení žádosti o půjčku do 10 minut. Pokud máte zařízený účet u některé z těchto bank: Komerční banka, ČSOB, Česká spořitelna, Raiffeissen bank, GE Money bank a FIO banka, můžete mít peníze na svém účtu téměř okamžitě v závislosti na dostupnosti internetového bankovnictví konkrétní banky. Máte-li veden účet v jiné bance, peníze vám přijdou do 2 dnů.

Přečtěte si:  Půjčka na směnku nemusí být vždy výhodným úvěrovým produktem

Výhody půjčky od společnosti Půjčkomat: Stačí jedna registrace a můžete jednorázově načerpat i 5 000 Kč. Termín splatnosti lze v závislosti na vašich možnostech prodloužit až natřikrát! V případě větších problémů je možno domluvit specifický splátkový kalendář. Vyřízení samotné online žádosti nebude trvat více, než 10 minut. O půjčku může požádat také osoba cizí národnosti, která získala české občanství a vlastní platný občanský průkaz.