10 000 korun z bankovních zdrojů

Relativně nová „virtuální“ banka mBank nabízí svým stávajícím klientům, a nově nejen jim, možnost bankovní půjčky ve výši již od 10 000 Kč. mKonto, na které budou peníze po vyřízení půjčky převedeny a ze kterého bude půjčka následně splácena, získáte jako bonus navíc.

Parametry půjčky

mPůjčka je poskytována ve výši 10 000 – 500 000 korun, přičemž lze dosáhnout na úrokovou sazbu již 9,9%, a to v případě, že si k půjčce sjednáte některé z nabízených pojištění schopnosti splácet. Za poskytnutí úvěru ani vedení úvěrového účtu neplatí klient žádné poplatky. Splatnost půjčky je 12 – 84 měsíců, volíte si ji sami, stejně jako datum, kdy budou splátky z vašeho mKonta pravidelně strhávány.

Nečekané potíže se splácením

Platíte-li řádně a nezaostáváte se splátkami, můžete v průběhu splácení jednou požádat o odklad splátek, a to v délce 1 – 6 měsíců. Poskytovatel vám vyhoví v případě, že jste přišli o zaměstnání nebo jste déle než 1 kalendářní měsíc v pracovní neschopnosti.

Přečtěte si:  Půjčka na cokoli od ČSOB do 600000 Kč

Co potřebujete k vyřízení půjčky?

Podmínkou pro schválení mPůjčky je minimální věk žadatele 18 let, způsobilost k právním úkonům, platný doklad totožnosti. Chcete-li požádat o půjčku ve výši nad 100 000 korun, potřebujete také písemný a ověřený souhlas druhého z manželů. Dále musíte bance doložit své příjmy, a to potvrzením o jejich výši od vašeho zaměstnavatele nebo předložením aktuálního daňového přiznání pokud jste OSVČ. Doložte také veškeré další příjmy včetně důchodů, příjmů z pronájmu, sociálních dávek atp. Pro schválení půjčky je také zapotřebí, abyste měli trvalé bydliště a také kontaktní adresu na území České republiky. Cizinci musí doložit i platné povolení k pobytu.