Zkuste požádat o úžasně rychlou Úžasnou půjčku!

Máte více než 18 let, trvalé bydliště na území České republiky a potřebujete hotovost v rozmezí mezi 10 000 a 150 000 korun? Pak si zkuste online požádat o Úžasnou půjčku. Peníze můžete mít na svém účtu do 24 hodin.

Výhody Úžasné půjčky

Vše vyřídíte pohodlně z domova, samozřejmě zcela zdarma a bez udání účelu, nač peníze potřebujete. Splatnost své půjčky si přitom můžete rozložit až na 84 měsíců, plnění se poskytuje v pravidelných fixních měsíčních splátkách. Případné předčasné splacení celé půjčky dříve není nijak sankcionováno, lze tak učinit kdykoliv a zdarma. K vyřízení půjčky není nutné mít ručitele a na zájemce čeká velice zajímavá nízká úroková sazba.

Kdo může žádat

Jak je již výše uvedeno, žadatelem o Úžasnou půjčku může být každý, komu již bylo 18 let a splňuje podmínku trvalého bydliště na území republiky. Nikdo není předem diskvalifikován, žádat mohou podnikatelé, zaměstnanci, důchodci i ženy na mateřské dovolené či nezaměstnaní.

Přečtěte si:  Výhody půjček u nebankovních společností

Omezení

V některých případech však platí omezení. Poskytnutí půjčky je limitováno věkem žadatele, a to 70 lety, ženy na mateřské si mohou půjčit maximálně 50 000 korun, pro nezaměstnané je maximální výše půjčky nastavena na 25 000 Kč.

Jak to funguje?

Vyhledáte si na internetu online kontaktní formulář, vyplníte několik základních údajů a odešlete. Následně vám zavolá obchodní zástupce společnosti, se kterým si vše dohodnete. Pak již můžete očekávat na svém účtu peníze. Pokud byste si půjčku do 30 dnů rozmysleli, lze ji bez jakýchkoliv otázek ze strany poskytovatele jednostranně zrušit.