Půjčka Kredia do 10000 Kč

krediaPůjčku od společnosti Kredia je možno charakterizovat jako malou SMS půjčku, kterou si můžete sjednat během chvilky pěkně z pohodlí svého domova. Při první žádosti vám může společnost poskytnout půjčku ve výši 1000 Kč, později je možno čerpat půjčku v plné výši, která zde činí celých 10000 Kč. Společnost Kredia je dceřinou společností Kredia ehf, která působí zejména na islandských finančních trzích. Společnost se zaměřuje na půjčky menšího rozsahu, které mohou obohatit váš rodinný rozpočet třeba před následující výplatou.

Výše půjčky: 1000 Kč – 10000 Kč

Kdo si může půjčit: Dospělá osoba, která není vedena v registru dlužníků.

Na co si mohu půjčit? Jedná se o bezúčelovou půjčku – půjčku na cokoli.

Splatnost půjčky: 15, 22 až 30 dní

Poplatky: Neplatíte žádné poplatky za schválení ani vedení půjčky. Poplatek je pouze jednorázový za poskytnutí půjčky a závisí na výši jejího objemu. Pokud se rozhodnete vypůjčené peníze vrátit předčasně, ani v takové situaci se nemusí bát žádných poplatků. Předčasné navrácení peněz je tedy taktéž zdarma.

Ručení: Společnost Kredia nevyžaduje ručitele ani zástavu

Výše úroku: 22711 % RPSN

Možnost sjednání půjčky: Pro první žádost o půjčku je nutno zaregistrovat se na stránkách společnosti a vyplnit jednoduchý formulář. Po potvrzení vám přijde rámcová smlouva s unikátním kódem, který zadáte na stránkách společnosti. Následně vám stačí pouze přihlásit se na svůj nově vytvořený účet a prostřednictvím snadného nástroje zvolit objem půjčky i dobu, za jak dlouho chcete peníze vrátit.

Přečtěte si:  CG půjčky do 150000 Kč

Rychlost poskytnutí peněz:  Po úvodním potvrzení vám může být půjčka poskytnuta v rozmezí několika mála minut, či hodin.

Výhody půjčky od společnosti Kredia: Mezi největší přednosti této půjčky do 10000 Kč patří bezpochyby možnost sjednání půjčky bez ručitele a zástavy. Nikam navíc nemusíte chodit, veškerá komunikace se společností probíhá prostřednictvím internetu nebo pošty.