Kontokorentní úvěr do 50000 Kč

fio-bankaChcete platit kartou, i když na ní nemáte žádné finanční prostředky? Zařiďte si účet u FIO banky a získejte kontokorent, díky kterému můžete čerpat až 50000 Kč. To vše bez ručitele nebo zástavy nemovitostí. Pokud potřebujete pouze vykrýt nepříznivou finanční situaci, ke které dochází nejčastěji před výplatou, obraťte se na FIO banku a zažádejte o chytrý kontokorent.

Výše půjčky: 0 – 50000 Kč

Poskytovatel půjčky: FIO Banka

Kdo si může půjčit: Každý, kdo má otevřený účet u FIO banky a je na něm vedena alespoň dvouměsíční historie. Klient dále musí mít bezproblémovou aktivní historii ve FIO bance (aktivní = na účet přicházejí pravidelné platby)

Na co si mohu půjčit? Kontokorent je možno čerpat na libovolné výdaje.

Splatnost půjčky: 1 rok s možností obnovy smlouvy o spotřebitelském úvěru na následující rok

Poplatky: Poplatek za přistavení kontokorentu ve výši 1 a 4 % (dle tarifní sazby).

Ručení: K aktivnímu využívání kontokorentu nepotřebujete ručitele.

Výše úroku: 2 tarifní sazby, úroky se počítají po dnech z aktuálně vypůjčené částky. Roční úrok od 8,30 %

Možnost sjednání půjčky: Na pobočce FIO banky.

Rychlost poskytnutí peněz:  Na bankovní pobočce se můžete dozvědět rozhodnutí o poskytnutí kontokorentního úvěru téměř okamžitě. Peníze vám následně budou načerpány na stávající účet.

Přečtěte si:  MoneyNow - půjčka podle zásad odpovědného půjčování

Výhody kontokorentu od FIO banky: Snadné získání finančních prostředků, vyřízení do několika minut, nenáročné podmínky pro získání kontokorentu. Účet pro fyzické osoby, které si zde sjednají limit 50000 Kč, nepotřebují ručitele ani jinou formu zástavy. Velmi nízké úroky počítané po dnech. Možnost zvolit si konkrétní tarifovou sazbu, která vyhovuje právě vašim potřebám.  Kontokorentní úvěr je určen stálým klientům FIO banky, kteří potřebují překlenout nepříznivé období například před výplatou.