Půjčka od Money Now do 3500 Kč

moneynowPůjčka od společnosti Money Now se řadí k ostatním nebankovním půjčkám, o které lze požádat prostřednictvím online formuláře. Potvrzení o tom, zda byla půjčka schválena, či nikoli vám přijde SMS zprávou zaslanou na váš mobilní telefon. S nebankovní půjčkou Money Now si můžete půjčit finanční prostředky v rozmezí od 1500 Kč, až po 10 000 Kč. Tyto částky oceníte zejména v období před výplatou, které je pro řadu z nás obdobím krizovým.

Výše půjčky: 1 500 Kč – 3 500 (u první půjčky), následně je možno půjčit si až 10 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku mohou zažádat studenti starší 18 let, osoby v důchodovém věku (do 75 let), ale i maminky nebo mladé rodiny. Obecné podmínky pro poskytnutí půjčky hovoří o tom, že žadatel musí mít trvalý pobyt na území České republiky, platný doklad totožnosti, vlastní mobil nebo telefonní číslo na pevnou linku, prokazatelné zaměstnání a zároveň nesmí mít žádné nesplacené závazky vůči jiným institucím.

Na co si mohu půjčit? Půjčka je bezúčelová, půjčit si můžete na cokoli.

Splatnost půjčky: 15 – 30 dní s možností prodloužení

Přečtěte si:  Kde dnes můžeme získat hotovostní půjčky?

Poplatky: Žádné poplatky za zprostředkování, vedení ani předčasné splacení půjčky. Poplatek platíte pouze v případě, že si požádáte o prodloužení splatnosti půjčky.

Ručení: Nepotřebujete zástavu ani ručitele

Výše úroku: 2 333,95 % za rok (RPSN)

Možnost sjednání půjčky: online formulář na stránkách společnosti nebo telefonní linka 228 880 338

Rychlost poskytnutí peněz:  Rozhodnutí o půjčce je vydáváno okamžitě. Peníze jsou převedeny na váš účet během jedné hodiny.

Výhody půjčky od společnosti Money Now: Tato půjčka je dostupná téměř všem bez rozdílu. Mezi její největší přednost patří rychlé vyřízení i zaslání potřebných financí na váš účet.  V případě dalších žádostí o půjčku je možno její objem průběžně navyšovat. Půjčit si tak časem můžete mnohonásobně zajímavější částky.