Půjčka od ProfiCredit do 166000 Kč

proficreditPotřebujete peníze ihned? Nechcete ztrácet čas čekáním? Pak je právě vám určena půjčka od společnosti ProfiCredit, díky které si můžete půjčit finanční prostředky v rozmezí od 4 999 Kč, až po mnohonásobně vyšší částky. Sjednání půjčky je možné prostřednictvím online formuláře, jehož vyplněním navíc získáte možnost vyhrát exotický zájezd v hodnotě 20 000 Kč. Půjčte si a vyhrajte!

Výše půjčky: 4 999 Kč – 166 000 Kč

Kdo si může půjčit: Osoba starší 18 let s trvalým bydlištěm na území ČR s pravidelným a doložitelným příjmem (u většího objemu finančních prostředků).

Na co si mohu půjčit? Bezúčelová půjčka – půjčka na cokoli

Splatnost půjčky: 12 – 48 měsíců

Poplatky: Žádný poplatek za poskytnutí a vedení půjčky. Poplatek neplatíte ani v případě, když se rozhodnete vrátit vypůjčené finance předčasně.

Ručení: Ručitel je vyžadován pouze u klientů s velmi nízkou bonitou nebo žadatelů starších 70 let. Ostatní osoby ke schválení půjčky ručitele nepotřebují.

Výše úroku: od 32, 93 %

Možnost sjednání půjčky: Online formulář

Rychlost poskytnutí peněz: do 24 hodin

Výhody půjčky od společnosti Profi Credit: Profi Credit nabízí půjčku typu revolvingového úvěru (možnost automatického znovučerpání úvěru), která je dostupná téměř všem bez rozdílu. Jedná se o bezúčelovou půjčku, peníze tedy můžete využít takřka na cokoli. Největší předností této půjčky je bezpochyby její rychlé vyřízení a rychlost poskytnutí finančních prostředků. Česká společnost ProfiCredit poskytuje půjčky již téměř 12 let a nabízí finanční produkty pro fyzické osoby, ale i podnikatele.

Přečtěte si:  Jak může vypadat půjčka v insolvenci?

Peníze se mohou objevit na vašem bankovním účtu již do 24 hodin. Tomu předchází snadné vyplnění online formuláře, který naleznete na stránkách společnosti. K vyřízení půjčky menšího rozsahu vám postačí pouze dva doklady totožnosti, u vyšších částek je nutno doložit potvrzení o pravidelnosti vašich příjmů.