Půjčka Vata

geralt / Pixabay
geralt / Pixabay

Půjčku ve výši až 8 000 korun můžete získat od nebankovní společnosti Vata. Žádost se podává prostřednictvím formuláře na webových stránkách společnosti, kde se žadatel zaregistruje a pak může ihned získat až hotovost na 30 dnů za velmi příznivých finančních podmínek. Při opakované půjčce je zde možnost získat peníze téměř okamžitě. Stálí a ověření klienti mohou získat až 8 000 korun.

Podmínky půjčky

K získání této půjčky je potřeba zaslat registrační poplatek ve výši 1 koruny, bez jehož uhrazení vám společnost Vata půjčku nemůže poskytnout. Žadatel o půjčku musí mít minimálně 20 let a trvalé bydliště na území České republiky. SMS půjčka Vata je vhodná pro všechny, kteří mají jakýkoliv pravidelný příjem. Poskytovatel Vata si prověřuje žadatele v registru dlužníků a trvá na tom, že jeho klienti nesmí mít žádné neuhrazené závazky. Nově zaregistrovanému klientu je půjčeno maximálně 2 500 Kč, při druhé půjčce až 3 500 Kč a při třetí již 4 999 Kč. Stálí klienti mohou žádat až 8 000 korun. Žádost o půjčku je vyřízena během patnácti minut.

Přečtěte si:  ProfiCredit - Pekelně dobrá půjčka do 166000 Kč

Splácení půjčky

Datum splatnosti je volitelné klientem v době od 1 do 30 dnů. Datum splatnosti si určuje každý žadatel sám. Při uzavření smlouvy je jasně stanovena částka, která bude celkově zaplacena. Půjčka se úročí denně a při předčasném splacení půjčky se neplatí žádné navýšení. Pokud se klient dostane do situace, že nemůže v dohodnutém termínu půjčku splatit, telefonicky požádá o prodloužení splatnosti a za poplatek 400 korun je mu umožněno posunout splatnost až na 90 dnů.