ProfiCredit – Pekelně dobrá půjčka do 166000 Kč

pekelnedobrapujckaPotřebujete naplnit svou peněženku před výplatou nebo snad plánujete větší opravy v bytě nebo jeho celkovou rekonstrukci a ještě vám nějaká ta koruna schází? Pro všechny případy je tady Pekelně dobrá půjčka, díky které můžete získat balík peněz v hodnotě 166000 Kč. Jak na to? Odpověď naleznete o pár řádků níže. Veškeré formality zařídíte pěkně z pohodlí svého domova.

Výše půjčky: 10000 Kč – 166000 Kč

Kdo si může půjčit: Osoba starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky. Žadatel zároveň nesmí být starší 70 let a musí mít pravidelný a doložitelný příjem ze zaměstnání nebo příjem z podnikání, z výsluhové renty, starobního / invalidního důchodu nebo musí doložit mateřský, či rodičovský příspěvek. Půjčka nebude poskytnuta osobám, na které je uvalena exekuce, nebo se potýkají s dosud nesplacenými půjčkami.

Na co si mohu půjčit? Půjčit si můžete na cokoli, Pekelně dobrá půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: 12 až 48 měsíců

Poplatky: Neplatíte žádné poplatky za poskytnutí půjčky.

Ručení: U menších půjček není ručení vyžadováno. U těch větší je nutno získat spolužadatele.

Přečtěte si:  Půjčka od Money Now do 3500 Kč

Výše úroku: Detailní informace vám sdělí obchodní zástupce po vyplnění žádosti o snadnou půjčku.

Možnost sjednání půjčky: Z pohodlí svého domova prostřednictvím internetu.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze během několik hodin, maximálně dnů.

Výhody Snadné půjčky: Tato půjčka může pokrýt i náklady většího rozsahu. Nemusíte si zde půjčovat po stovkách nebo tisícovkách, ale čerpat můžete půjčku až do výše 166000 Kč. O Pekelně dobrou půjčku zažádáte pěkně z pohodlí svého domova, nemusíte tak nikam chodit a věnovat se zdlouhavému papírování. O solidnosti tohoto finančního produktu svědčí dlouhá tradice firmy, která kromě České republiky působí i u našich sousedů na Slovensku.

Více informací naleznete na pekelne-dobra-pujcka.cz