HFS – jde to i bez ručení

HFS – jde to i bez ručení
PublicDomainPictures / Pixabay

Všichni občané České republiky starší 18 let mají možnost požádat o půjčku, která jim pomůže stabilizovat či vyřešit jejich finanční situaci, u společnosti HFS. Potřebujete k tomu jen svůj platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, např. cestovní pas, řidičský průkaz nebo rodný list. Samozřejmostí pak je způsobilost k právním úkonům.

Jak žádat o půjčku

O půjčku u společnosti HFS lze požádat, mimo osobní návštěvy kanceláře společnosti, v podstatě dvojím způsobem – telefonicky nebo online. Formulář pro online žádost naleznete na internetových stránkách poskytovatele nebo jej můžete vyplnit s pomocí operátora po telefonu. Každá žádost je posuzována individuálně a je-li schválena, můžete mít peníze v ruce či na svém účtu ještě tentýž den, nejpozději však dorazí do 48 hodin.

Informace o půjčce

HFS poskytuje bez ručitele půjčky ve výši 10 000 – 50 000 korun se splatností na 1 rok (52 týdnů). U těchto půjček se neúčtují žádné poplatky předem a lze je bez sankcí kdykoliv předčasně splatit. Po podpisu smlouvy o půjčce můžete obdržet peníze ihned v hotovosti na ruku. Půjčka se splácí týdně a její úrok je nastaven na 25% p.a.

Přečtěte si:  Půjčka na směnku nemusí být vždy výhodným úvěrovým produktem

Čestné prohlášení

HFS nepožaduje po svých zákaznících ručení nemovitostí ani ručitele, nemusíte dokládat ani výši svého příjmu. Před převzetím peněz však mimo smlouvy o půjčce, splátkového kalendáře, notářského zápisu a potvrzení o převzetí hotovosti, musíte podepsat i čestné prohlášení, že veškeré údaje, které jste v žádosti uvedli, jsou pravdivé. Není-li tomu tak, dobře si svůj podpis rozmyslete, neboť v případě, že nebudete řádně dodržovat domluvený splátkový kalendář, hrozí vám smluvní pokuty a další sankce, případně až exekuce.