HFS – jde to i bez ručení

HFS – jde to i bez ručení
PublicDomainPictures / Pixabay

Všichni občané České republiky starší 18 let mají možnost požádat o půjčku, která jim pomůže stabilizovat či vyřešit jejich finanční situaci, u společnosti HFS. Potřebujete k tomu jen svůj platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, např. cestovní pas, řidičský průkaz nebo rodný list. Samozřejmostí pak je způsobilost k právním úkonům.

Jak žádat o půjčku

O půjčku u společnosti HFS lze požádat, mimo osobní návštěvy kanceláře společnosti, v podstatě dvojím způsobem – telefonicky nebo online. Formulář pro online žádost naleznete na internetových stránkách poskytovatele nebo jej můžete vyplnit s pomocí operátora po telefonu. Každá žádost je posuzována individuálně a je-li schválena, můžete mít peníze v ruce či na svém účtu ještě tentýž den, nejpozději však dorazí do 48 hodin.

Informace o půjčce

HFS poskytuje bez ručitele půjčky ve výši 10 000 – 50 000 korun se splatností na 1 rok (52 týdnů). U těchto půjček se neúčtují žádné poplatky předem a lze je bez sankcí kdykoliv předčasně splatit. Po podpisu smlouvy o půjčce můžete obdržet peníze ihned v hotovosti na ruku. Půjčka se splácí týdně a její úrok je nastaven na 25% p.a.

Přečtěte si:  Jak může vypadat půjčka v insolvenci?

Čestné prohlášení

HFS nepožaduje po svých zákaznících ručení nemovitostí ani ručitele, nemusíte dokládat ani výši svého příjmu. Před převzetím peněz však mimo smlouvy o půjčce, splátkového kalendáře, notářského zápisu a potvrzení o převzetí hotovosti, musíte podepsat i čestné prohlášení, že veškeré údaje, které jste v žádosti uvedli, jsou pravdivé. Není-li tomu tak, dobře si svůj podpis rozmyslete, neboť v případě, že nebudete řádně dodržovat domluvený splátkový kalendář, hrozí vám smluvní pokuty a další sankce, případně až exekuce.