SMS půjčka až 10 000 Kč

Nebankovní společnost Homepůjčka.cz poskytuje SMS půjčky až do výše 10 000 Kč. Vyřízení této půjčky trvá maximálně 10 minut. Je to jedna z nejrychlejších půjček na trhu.

Jak žádat o tuto půjčku

O Homepůjčku SMS do 10 000 Kč můžete žádat vyplněním žádosti na webových stránkách poskytovatele. Po ověření vašich údajů vám bude na vaše telefonní číslo zaslána SMS, zda vám půjčka byla schválena. Žádat mohou všichni občané, kteří mají trvalý pobyt na území České republiky, jsou starší 18 let a způsobilí k právním úkonům. Společnost Homepůjčka.cz nepožaduje výpis z registru dlužníků ani potvrzení o výši příjmu. Podmínkou pro poskytnutí půjčky není ani trvalý pracovní poměr. Půjčka je tedy přístupná opravdu široké veřejnosti. Žádat mohou jak zaměstnanci, tak i živnostníci, ale i ženy na mateřské dovolené, nebo důchodci. Homepůjčka. cz vám pomůže okamžitě řešit vaše finanční potíže. Po schválení vám budou peníze převedeny na účet, který uvedete ve své žádosti o půjčku, nebo v případě, že by vám tato možnost nevyhovovala, je možné se dohodnout na zaslání poštovní poukázkou.

Přečtěte si:  Půjčka před výplatou

Splácení půjčky

Při podpisu smlouvy o této půjčce se dohodnete na fixním poplatku za schválení půjčky a dále už nebudete splácet žádné úroky, pouze dlužnou částku. Smlouvu si ještě před podpisem důkladně pročtěte a zvažte, zda jsou pro vás nabízené podmínky vhodné. Částka, kterou budete splácet a doba splatnosti se ujednává individuálně, tak aby vyhovovala pokud možno oběma stranám. Běžná doba pro splacení 10 000 Kč je 15 dnů. K zapůjčení částky 10 000 korun nepotřebujete ručitele, ani jinou zástavu.