Kdo nabízí půjčky pro důchodce bez registru?

Získat v dnešní době půjčku můžeme v bankách, u nebankovních společností, stejně jako v P2P segmentu. Ne všechny oblasti ale musí být nutně spojovány s úvěry, kterými jsou půjčky pro důchodce bez registru. Ty jsou poměrně specifickým produktem, a tak ho můžeme získat většinou jenom v jednom jediném segmentu. A tím je oblast nebankovních společností. Těch je na trhu několik desítek a řada z nich se zaměřuje právě na to, aby půjčila důchodcům. A to jak těm, kteří jsou ve starobním důchodu, tak samozřejmě také těm, kteří jsou v důchodu invalidním. A to nejenom v trvalém, ale třeba také částečném, kdy mohou chodit i do práce.

Jaké možnosti nebankovní společnosti nabídnou?

Zajímavostí je určitě také to, že se mohou jednotliví poskytovatelé lišit i tím, kolik peněz mohou důchodcům připravit. Například půjčka pro důchodce online, tedy takzvaná mikropůjčka je spojena spíše s částkami, které jsou v nižších tisících. Někdy můžeme narazit i na výjimky. Jistotou je také klasický segment spotřebitelských půjček. Ať už jsou účelové nebo neúčelové, mohou být spojeny s desítkami, někdy i stovkami tisíc. A že si důchodci mohou přijít i na pěkné peníze, to dokládá i fakt, že na trhu narazíme i na poskytovatele, kteří si připravili i milionové částky.

Přečtěte si:  QUICK půjčka do 150000 Kč

Jaké jsou podmínky získání?

Většina z nich je podobných. V první řadě není nutné dokládat příjem. A pokud ano, tak postačí informace o tom, jak velký důchod stát vyplácí. Kromě toho jsou půjčky pro důchodce bez doložení příjmu spojeny také s faktem, že není nahlíženo do registrů. A to jak bankovních, tak nebankovních. Tak to pohodlně lze získat jak mikropůjčku, tak úvěr spotřebitelský. Co když máme zálusk také na miliony korun? V takovém případě je už nutné vlastnit nemovitost, kterou budeme ručit. I to však můžeme v mnoha případech obejít. A to ve chvíli, kdy máme ručitele.

Brett_Hondow / Pixabay