Co může nabídnout a kdy se hodí Zaimo půjčka?

Nejsou to jenom klasické bankovní nebo nebankovní půjčky, ale je to i řada dalších úvěrových produktů, které jsou na našem trhu tolik oblíbené. Mezi ty se řadí i mikropůjčky, které dnes může charakterizovat také Zaimo půjčka. Přesto se ale jedná o půjčku poměrně unikátní. A to už pro částky, které jsou k dispozici. Požádat si totiž lze o sumu v rozmezí 1 000 – 25 000 korun českých, což je na segment mikropůjček skutečně vysoká suma.

Zajímavé je také to, že Zaimo půjčka, o které jsme již psali před několika týdny, lehce směřuje i do klasického segmentu. Sice nabídne možnost vrátit peníze jednorázově, ale stejně tak nabídne také možnost půjčku splácet. A to až v celkem dvanácti pravidelných splátkách.

Jaké přináší Zaimo půjčka výhody?

Rozhodně takové, které oceníte ve chvíli, kdy hledáte rychlost a jednoduchost. Jednoduchá je Zaimo půjčka v tom, že umožní požádat si online a stejně jednoduše proběhne také samotné schválení. A to bez nutnosti někam chodit, nebo bez nutnosti osobních schůzek. Ten nejdůležitější dokument, a to smlouva totiž přijde na vaši emailovou adresu.

Pozitivem v rychlosti je to, že vše může být posouzeno i vyhodnoceno za pár minut. V tu chvíli také odcházejí peníze na váš bankovní účet. Jakmile dorazí, je jenom na vás, na co je použijete. Tento úvěr je totiž neúčelový a tak je skutečně jenom na vás samotných, za co peníze utratíte a jak je vlastně budete využívat. O tom, jak rychle přijdou na váš účet, už samozřejmě rozhoduje jenom to, v rámci jakých bank je převod realizován. Více informací ískáte po kliknutí na URL – http://www.konstruktmag.cz/webpujcka-aneb-pujcka-pres-web-od-zaimo/

Přečtěte si:  Kde dnes můžeme získat hotovostní půjčky?

Pozor na možné zdržení

Ačkoliv obecně je Zaimo půjčka poměrně dobrým produktem, který můžeme pro výhody určitě doporučit, je třeba upozornit také na jeden méně známý fakt. Je jím nutnost zaslání korunového registračního poplatku, a to na účet společnosti. Tento poplatek slouží hlavně k tomu, aby mohl být ověřen váš bankovní účet. A tak i když se jedná pouze o symbolickou částku, je třeba stále myslet na to, že může celý proces vyřízení žádosti poměrně výrazně prodloužit.

A na jaký účet se posílá? To zjistíte jednoduše: „Převod 1 Kč byste měli provádět jen po schválení půjčky. Všechny potřebné informace naleznete v e-mailu, který Vám byl odeslán po posouzení úvěru.“

Peníze na cokoliv

Výhodou tohoto úvěru je určitě to, že ho můžete využívat v souvislosti s různými potřebami a požadavky. Pokud hledáte pouze řešení krátkodobých finančních problémů, můžete ho vrátit jednorázově. Naopak pokud chcete peníze na delší dobu a to na investici do nákupu různého zboží, je možné půjčku splácet. V tomto směru oceníte i několik klíčových výhod, pro které Zaimo půjčku můžeme i doporučit. Budeme-li konkrétní, potom se jedná třeba o tyto výhody:

  • Možnost předčasného splacení bez sankcí
  • Příznivé úrokové sazby
  • Možnost získat individuální podmínky
  • Férový a zcela transparentní přístup
Rychlá půjčka - nebankovní úvěr od Zaimo
Rychlá půjčka – nebankovní úvěr od Zaimo