Co může klientům nabídnout BB půjčka?

Pokud je úvěrový produkt, o kterém by se dalo říci, že je na našem trhu poměrně zajímavý, potom je to určitě BB půjčka. A to z toho důvodu, že tento produkt nabízí skutečně širokou škálu možností toho, kolik peněz si vlastně půjčit. Pokud totiž budeme konkrétní, zahrnuje jak oblast mikropůjček, tak samozřejmě i oblast půjček klasických. V rámci své nabídky poté dělí částky do jednotlivých segmentů, které vypadají takto:

  • 1 000 – 5 000 Kč
  • 5 000 – 10 000 Kč
  • 12 000 – 20 000 Kč
  • 25 000 – 45 000 Kč

Jak produkt BB půjčka získat?

První krok je samozřejmě jasný a poměrně jednoduchý, a to požádat si online, z pohodlí domova. Díky interaktivním formulářům není problém vybrat si jak kategorii požadované půjčky, tak samozřejmě také konkrétní částku. Spolu s ní souvisí také splatnost. Ta se odvíjí od toho, jak velkou sumu si bereme, jelikož BB půjčka nám umožní půjčit si na dobu 7 dní, stejně jako máme možnost získat ty největší sumy až na dobu jednoho roku. Záleží tedy jenom na nás, kolik potřebujeme a jak jsme schopni splácet. Poté stačí vyplnit jednoduchý formulář a žádost odeslat.

Jaké jsou podmínky získání?

Stejně jako každý jiný úvěrový produkt, i BB půjčka má samozřejmě jasně dané podmínky získání, které je třeba splnit. Mezi ty hlavní patří věk nad 21 let, stejně jako tuzemské státní občanství. Důležité je také mít pravidelný a doložitelný příjem, který je tím hlavním co je třeba dokazovat.

Pozor: Důležitá je také bezdlužnost, kdy nesmíme mít závazky po splatnosti, stejně jako nesmíme být v insolventním řízení, nebo snad exekuci. Všechny tyto situace nám mohou doslova zavřít dveře před možností této konkrétní půjčky.

Jak rychle je žádost vyřízena?

Rychlost samotného zpracování se liší hlavně tím, kdy si požádáte. Pokud je to v rámci pracovní doby, kterou má BB půjčka ve všední dny v rozmezí 8 – 16 hodin, je vše posouzeno a zpracováno během hodiny. Za tu dobu dostanete informaci o tom, zda peníze dostanete, nebo nikoliv. Po všech formalitách už mohou být peníze zasílány na váš účet. Zde už jenom málokdy něco ovlivníte, jelikož jak samotná banka uvádí: „V případě, že se převod uskutečňuje mezi účty různých bank, přijetí platby a pak připsání částky půjčky na Váš účet může trvat až několik dní.“

Přečtěte si:  Půjčka od společnosti Půjčkomat do 5000 Kč

S tím je dobré počítat i v rámci opačného procesu, a to takového, kdy jste zaslali ověřovací poplatek a samozřejmě čekáte na to, až se společnosti připíše. Jedině trak může celý proces pokračovat.

Je dobrou volbou?

Pokud nad tímto produktem uvažujete, určitě ho v rámci nebankovního segmentu můžeme doporučit. A to z toho důvodu, že nabídne půjčku na cokoliv a skutečně takovou, kterou můžeme potřebovat. A to ať už na investici, nebo řešení krátkodobých problémů.