Co nám může nabídnout půjčka Pronto?

I když je na našem trhu několik desítek nebankovních společností, rozhodně nelze říci, že by neexistovaly takové, které by nabídly něco nového a unikátní. A přesně taková je dnes půjčka Pronto. Tedy skutečně zajímavý nebankovní poskytovatel, který je schopen nabídnout částky od 5000 do 50 000 korun českých. A to na dobu splatnosti, která se může pohybovat v rozmezí 12 až 48 měsíců. Touto charakteristikou samozřejmě půjčka Pronto spadá mezi klasické nebankovní půjčky. S tím logicky souvisí o to, že peníze, které získáme, můžeme použít na cokoliv. A to bez nutnosti sdělovat nebo dokládat konkrétní účel.Co je třeba splnit, aby byla půjčka Pronto poskytnuta?

S půjčkou samozřejmě souvisí také podmínky získání. V tomto hledu ale nečekejte žádné složitosti, jelikož poskytovatel respektuje jasně daná pravidla, která tento segment má. A co to pro vás konkrétně znamená? V první řadě je to fakt, že máte možnost získat peníze jenom za to, že doložíte svůj příjem. A to buď formou klasického potvrzení o příjmu, nebo také formou výpisu z vašeho bankovního účtu. Nic více už kromě dokladů totožnosti požadováno není. A tak není třeba dokládat třeba výpis z trestního rejstříku, ani není nutná další věc, a to konkrétně nahlížení do registrů dlužníků.

Žádost proběhne online

Prvním krokem k získání této půjčky je samozřejmě žádost. Tu lze vyplnit jednoduše, a to online, prostřednictvím webových stránek, které půjčka Pronto provozuje. Nejprve je třeba nakombinovat si částku a termín splatnosti a následně už jenom vyplnit krátký formulář spojený s žádostí. Výhodou je určitě i rychlé vyřízení, jelikož do pouhých 48 hodin už mohou být peníze přímo u vás. A to konkrétně na vašem bankovním účtu, kam jsou zasílány.

Přečtěte si:  CG půjčky do 150000 Kč

Samozřejmě bez čeho se celý postup neobejde, to je podpis smlouvy. Pro tu ale nemusíte nikam chodit, jelikož vám je zaslána poštou, nebo specielním kurýrem. I to dokáže výrazně zkrátit čas, který je na vyřízení potřeba. A co následuje potom? To už uvádí poskytovatel přímo na svém webu: „Po podpisu smlouvy Vám budou peníze neprodleně převedeny na Váš bankovní účet. Informaci o převodu peněz na Váš účet obdržíte pomocí SMS zprávy a e-mailu.

Jaké má tato půjčka výhody?

Co vás jako žadatele pravděpodobně také zajímá, to jsou výhody, které jsou s danou možností přímo spojené. Pokud budeme konkrétní a zmíníme několik z nich, nelze zapomenout třeba na tyto:

  • Možnost půjčku předčasně a kdykoliv splatit
  • Možnost získat peníze bez ručitele
  • S jistotou transparentnosti a jasných podmínek
  • Bez složitých osobních schůzek a dlouhého prověřování

To vše jsou samozřejmě důvody, pro které půjčku hodnotíme pozitivně i my. Samozřejmě zvážíte-li riziko vyšších úroků než u banky, rozhodně vás půjčka Pronto ničím nezklame a může se stát dobrou pomocí, ať už potřebujete jakoukoliv částku.

Pronto pujčka
Pronto pujčka