Co nám může nabídnout půjčka Pronto?

I když je na našem trhu několik desítek nebankovních společností, rozhodně nelze říci, že by neexistovaly takové, které by nabídly něco nového a unikátní. A přesně taková je dnes půjčka Pronto. Tedy skutečně zajímavý nebankovní poskytovatel, který je schopen nabídnout částky od 5000 do 50 000 korun českých. A to na dobu splatnosti, která se může pohybovat v rozmezí 12 až 48 měsíců. Touto charakteristikou samozřejmě půjčka Pronto spadá mezi klasické nebankovní půjčky. S tím logicky souvisí o to, že peníze, které získáme, můžeme použít na cokoliv. A to bez nutnosti sdělovat nebo dokládat konkrétní účel.Co je třeba splnit, aby byla půjčka Pronto poskytnuta?

S půjčkou samozřejmě souvisí také podmínky získání. V tomto hledu ale nečekejte žádné složitosti, jelikož poskytovatel respektuje jasně daná pravidla, která tento segment má. A co to pro vás konkrétně znamená? V první řadě je to fakt, že máte možnost získat peníze jenom za to, že doložíte svůj příjem. A to buď formou klasického potvrzení o příjmu, nebo také formou výpisu z vašeho bankovního účtu. Nic více už kromě dokladů totožnosti požadováno není. A tak není třeba dokládat třeba výpis z trestního rejstříku, ani není nutná další věc, a to konkrétně nahlížení do registrů dlužníků.

Žádost proběhne online

Prvním krokem k získání této půjčky je samozřejmě žádost. Tu lze vyplnit jednoduše, a to online, prostřednictvím webových stránek, které půjčka Pronto provozuje. Nejprve je třeba nakombinovat si částku a termín splatnosti a následně už jenom vyplnit krátký formulář spojený s žádostí. Výhodou je určitě i rychlé vyřízení, jelikož do pouhých 48 hodin už mohou být peníze přímo u vás. A to konkrétně na vašem bankovním účtu, kam jsou zasílány.

Přečtěte si:  Půjčka od zaplo.cz až 12 500 Kč

Samozřejmě bez čeho se celý postup neobejde, to je podpis smlouvy. Pro tu ale nemusíte nikam chodit, jelikož vám je zaslána poštou, nebo specielním kurýrem. I to dokáže výrazně zkrátit čas, který je na vyřízení potřeba. A co následuje potom? To už uvádí poskytovatel přímo na svém webu: „Po podpisu smlouvy Vám budou peníze neprodleně převedeny na Váš bankovní účet. Informaci o převodu peněz na Váš účet obdržíte pomocí SMS zprávy a e-mailu.

Jaké má tato půjčka výhody?

Co vás jako žadatele pravděpodobně také zajímá, to jsou výhody, které jsou s danou možností přímo spojené. Pokud budeme konkrétní a zmíníme několik z nich, nelze zapomenout třeba na tyto:

  • Možnost půjčku předčasně a kdykoliv splatit
  • Možnost získat peníze bez ručitele
  • S jistotou transparentnosti a jasných podmínek
  • Bez složitých osobních schůzek a dlouhého prověřování

To vše jsou samozřejmě důvody, pro které půjčku hodnotíme pozitivně i my. Samozřejmě zvážíte-li riziko vyšších úroků než u banky, rozhodně vás půjčka Pronto ničím nezklame a může se stát dobrou pomocí, ať už potřebujete jakoukoliv částku.

Pronto pujčka
Pronto pujčka