Půjčka CreditON do 10000 Kč

creditonS nebankovní půjčkou od společnosti CreditOn můžete čerpat půjčky menšího rozsahu, které začínají na pouhé stokoruně a končí na příjemných deseti tisících korun. O půjčku můžete zažádat pěkně z pohodlí svého domova a to zaregistrováním se na stránkách společnosti a vyplněním přehledného online formuláře, který vám nezabere více, než pár minut.

Výše půjčky: 100 Kč – 10 000 Kč

Kdo si může půjčit: Osoba ve věkovém rozmezí 18 – 60 let s trvalým bydlištěm na území České republiky a s vlastním mobilním telefonem.

Na co si mohu půjčit? Půjčit si můžete na cokoli, půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: 1 – 31 dní

Poplatky: Žádné

Ručení: Nepotřebujete ručitele ani zástavu.

Výše úroku: Dle výše půjčky a doby splacení

Možnost sjednání půjčky: Přes internet, posláním SMS nebo zavoláním na číslo 222 764 041

Rychlost poskytnutí peněz:  Rozhodnutí o schválení půjčky do několika minut, samotné peníze vám budou poskytnuty do 30 minut v případě, že máte účet u některé ze společností: Komerční banka a.s., Československá obchodní banka a.s., Česká spořitelna, Raiffeisenbank, UniCredit Bank Czech Republic a.s., Fio banka, Komerční banka a.s, GE Money bank a.s. Pokud máte vedený účet někde jinde, peníze se na něm objeví do 24 hodin od schválení půjčky.

Přečtěte si:  Kam pro půjčku do 10000 Kč?

Výhody půjčky od společnosti CreditOn: Tato rychlá nebankovní půjčka, se kterou si můžete půjčit až 10 000 Kč, je vhodná téměř pro všechny bez rozdílu. Máte-li záznam v registru dlužníků, ani to není sebemenší problém. Společnost při poskytování půjček do registru dlužníků nenahlíží. Pokud máte problém s nedostatečným příjmem, ani ten nemusíte u půjčky CreditOn řešit. Snadná dostupnost půjčky a její rychlé vyřízení jsou bezpochyby těmi největšími výhodami. Vše, co k získání půjčky do 10 000 potřebujete, je ověření totožnosti prostřednictvím převodu 1 Kč ze svého bankovního účtu na účet společnosti CreditOn.

 


Online půjčka CreditON