Fajn půjčka

Slyšeli jste už o Fajn půjčce? Říká vám něco jméno Tommy Stachi? Společnost funguje na českém trhu už téměř deset let a nabízí půjčky všem, kdo z jakéhokoliv důvodu nemohou nebo nechtějí prokazovat své příjmy, neuspěli se svou žádostí v bance nebo například nemají úplně čistou minulost co do splácení svých pohledávek…

Charakteristika půjčky

Fajn půjčku od Tommy Stachi si snadno sjednáte z pohodlí domova online. Je poskytována za naprosto jasných a průhledných podmínek – bez nutnosti ručitele a skrytých poplatků, rovněž neplatíte žádné poplatky předem. Půjčka je neúčelová, tzn. poskytovatele nezajímá, k jakému účelu ji využijete, zda si koupíte nový nábytek, zaplatíte dovolenou nebo uhradíte nějaké starší dluhy. Registr dlužníků a záznamy v něm nejsou pro společnost při poskytování půjčky zdrojem zásadně důležitých informací.

Parametry půjčky

Společnost Tommy Stachi poskytuje svým klientům půjčky již od 3 000 korun, jejich maximální výše se pak může vyšplhat maximálně na 100 000 Kč. Ani u nejvyšších částek není požadováno zajištění. Doba splatnosti půjčky se sjednává na dobu 12 až 18 měsíců, u klientů, kteří se na poskytovatele obracejí opakovaně, lze dobu splatnosti sjednat až na 24 měsíců.

Přečtěte si:  10 000 korun z bankovních zdrojů

Peníze budou žadateli po schválení půjčky vyplaceny do 30 minut v případě osobní návštěvy na pobočce, v případě online sjednání do druhého dne na požadovaný bankovní účet.

Půjčka je poskytována s navýšením, které je sjednáno při podpisu smlouvy, žádné další poplatky klient v případě řádného splácení nehradí. Půjčky jsou poskytovány zaměstnancům, živnostníkům i seniorům bez nahlížení do registru dlužníků.