mPůjčka Plus do 500000 Kč

mbankSilná bankovní skupina mBank přišla v poslední době s novým finančním produktem, kterým je předschválená mPůjčka Plus, se kterou můžete získat finanční injekci v rozmezí 10000 Kč, až půl milionu. Jelikož není tak nízký objem poskytnutých prostředků u bankovních půjček příliš častý, řadí se mBank k zajímavým institucím, jejichž služeb bude využívat stále více osob. Ty zpravidla potřebují vyrovnat své příjmy zejména před výplatou a nechtějí si proto půjčovat statisíce, nýbrž pár tisícovek, což jim mBank hojnou měrou nabízí. Můžete využít i možnosti sjednat hotovostní úvěr od mBank.

Výše půjčky: 10000 Kč – 500000 Kč

Poskytovatel půjčky: mBank

Kdo si může půjčit: Fyzická osoba starší 18 let, cizinec s trvalým pobytem na území ČR nebo občan členské země EU s povolením k přechodnému nebo trvalému pobytu a dostatečnou úvěrovou historií. Žadatel o půjčku musí navíc doložit dva doklady o výši svých příjmů a neměl by být ve zkušební nebo výpovědní lhůtě.

Na co si mohu půjčit? mBank nebude zkoumat, na co vypůjčené prostředky potřebujete. Půjčka je totiž bezúčelová.

Přečtěte si:  10 000 korun z bankovních zdrojů

Splatnost půjčky: 12 – 60 měsíců

Poplatky: U mBank neplatíte měsíční poplatek za správu a vedení úvěru ani poplatek za předčasné splacení. Jediným poplatkem, který si společnost účtuje, je poplatek za schválení a poskytnutí úvěru, který činí 1,5 % z vypůjčené částky.

Ručení: V případě půjček vyšších, než 100000 Kč, banka požaduje souhlas manžela/manželky s uzavřením úvěrové smlouvy.

Výše úroku: 8,9 %

Možnost sjednání půjčky: Na pobočce nebo prostřednictvím internetu či online bankovnictví

Rychlost poskytnutí peněz:  Pro klienty banky je půjčka předschválená, peníze jim proto mohou být poskytnuty okamžitě. U ostatních žadatelů budou peníze vyplaceny ihned po schválení žádosti.

Výhody půjčky mBank Plus: Snadné vyřízení a možnost čerpání již předschválené půjčky. Žádné skryté poplatky a přívětivá úroková sazba.