Půjčka před výplatou

Tuto půjčku poskytuje nebankovní společnost NetCredit. Stačí vyplnit na internetu online žádost a odeslat ji ke schválení. Schválení půjčky probíhá do10 minut.

Výhody půjčky

Hlavní výhodou této půjčky je, že nepotřebujete dokládat výši příjmu, ani nikdo nebude zkoumat výpis z registru dlužníků. Nepotřebujete ručitele ani jinou zástavu majetku. Nedokládáte výpis z daňového přiznání. Předem neplatíte žádné poplatky za podání žádosti ani za vyřízení půjčky.

Podmínky půjčky

O půjčku si může požádat každý občan ČR, kterému je více než 20 let. Jedná se o půjčku krátkodobou, jejíž splatnost je 15 – 30 dnů. Všechny podmínky půjčky jsou uvedeny ve smlouvě naprosto srozumitelně, jasně a pravdivě. Každý žadatel má možnost, si podrobně prostudovat v klidu doma na internetu úvěrovou smlouvu. V případě jakýchkoli dotazů se může žadatel obrátit na telefonickou infolinku společnosti NetCredit, kde mu pracovník společnosti na všechno rád odpoví.

Půjčka je bezúčelová, takže vám pomůže kdykoli vyřešit nenadálou finančně nepříznivou situaci. Pokud nemáte ve svém okolí rodinu nebo přátele, kteří by vám mohli pomoci ve finanční tísni, je pro vás dobrou zprávou, že se již máte na koho s důvěrou obrátit. Někdy si člověk jen špatně rozvrhne finance a pár dnů před výplatou zjistí, že mu to nevyjde. Už není třeba se tím stresovat, jelikož je tady společnost, která vám v této situaci pomůže. Stálí klienti společnosti NetCredit si přitom o opakovanou půjčku mohou žádat už pouze zasláním SMS. Půjčka NetCredit patří v oblasti malých a rychlých úvěrů bezpochyby k nejlepším na trhu.

Přečtěte si:  HFS – jde to i bez ručení