Půjčka od České spořitelny do 600000 Kč

ceskasporitelnaČeská spořitelna patří na našem finančním trhu k absolutním stálicím a zkušeným matadorům. Není se proto čemu divit, že svůj účet zde má poměrně značná část obyvatel České republiky. Pokud mezi její klienty patříte i vy, můžete zde značnou měrou vylepšit svůj domácí rozpočet a to částkou, která směle přesahuje půl milionu. Připravte se však na menší poplatky i striktní podmínky splácení.

Výše půjčky: 20000 Kč – 600000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku může zažádat občan České republiky s trvalým pobytem na jejím území nebo cizinec, který zde má své trvalé bydliště. Žadatel se musí prokázat pravidelným a dostatečným příjmem, který je možno doložit potvrzením od zaměstnavatele nebo úředně ověřeným daňovým přiznáním (v případě, že jste OSVČ).

Na co si mohu půjčit? Půjčit si můžete na cokoli – půjčka je bezúčelová

Splatnost půjčky: 12 – 84 měsíců

Poplatky: Poplatek za správu a vedení úvěru činí u České spořitelny 59 Kč. Dále zde zaplatíte poplatek za schválení a poskytnutí úvěru, který činí 2% z požadované hodnoty úvěru (min. 600 Kč, max. 10000 Kč)

Přečtěte si:  Půjčka Ferratum do 10000 Kč

Ručení: Pro půjčku od České spořitelny není potřeba ručitel.

Výše úroku: 6,25 %

Možnost sjednání půjčky: Přes internet, v rámci svého internetového bankovnictví nebo přímo na pobočce.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po doložení všech potřebných dokumentů může být poskytnuta půjčka osobě, která má u České spořitelny veden účet okamžitě.

Výhody půjčky od společnosti Česká spořitelna: Zajímavou výhodou u půjčky od České spořitelny je její poměrně nízký úrok, který činí pouhých 6,25 %. Nemalou výhodou je také bez účelovost půjčky. Na co vypůjčené peníze potřebujete, zde tedy opravdu dokládat nemusíte. Snadné sjednání přímo na pobočce nebo prostřednictvím služby Servis24 je další nezanedbatelnou výhodou. Stabilní společnost s pobočkami po celém světě a silnou základnou spokojených klientů je více, než výmluvná.