Zaměstnanecký úvěr od ProfiCreditu začíná na částce 10 000 korun

Máte stálý příjem? Pak se v případě nečekané finanční krize můžete se žádostí o půjčku obrátit na společnost ProfiCredit, která nabízí neúčelové zaměstnanecké úvěry. Jejich výhodou je, že jsou  revolvingové, což znamená, že je v průběhu splácení můžete čerpat stále znovu až do maximální smluvené výše – podmínkou je jen řádné splácení dle dohodnutého splátkového kalendáře. Těm, kdo jej skutečně poctivě dodržují a nemusí být upomínáni, vzniká zároveň nárok na zvýhodněný úvěr a při dodržení všech smluvních podmínek si mohou požádat i o odklad splátek.

Parametry produktu

Výše zaměstnaneckého úvěru se pohybuje mezi 10 a 166 000 korun, vyřizuje se bez poplatků a splatnost je 12 až 48 měsíců. Úvěr se čerpá bezhotovostním převodem na bankovní účet a splácí v konstantních částkách – opět bezhotovostně, povinné je zřízení inkasa z účtu ve výši požadované splátky. Dosáhnete na něj, jste-li zaměstnanci po zkušební době, důchodci, ať již starobní nebo invalidní, pobíráte-li výsluhovou rentu nebo mateřský či rodičovský příspěvek.

Přečtěte si:  Půjčka od České spořitelny do 600000 Kč

Podmínky pro poskytnutí úvěru

Mimo pravidelného příjmu si společnost ProfiCredit klade ještě několik dalších podmínek. V prvé řadě je to trvalý pobyt na území České republiky, dále minimální věk žadatele 18 let a ručitel v případě, že jste již oslavili své 70. narozeniny nebo je vaše bonita vyhodnocena jako nízká. Pro vyřízení úvěru budete potřebovat kopii občanského průkazu – svou i případného ručitele, potvrzení zaměstnavatele o výši příjmu – opět vaše i ručitele, doklady o dalších příjmech, v případě důchodců pak důchodový výměr. navíc je potřeba doložit tzv. kontaktní doklad – např. výpis z běžného účtu, SIPO nebo jakékoliv vyúčtování na vaše jméno.