Půjčka od Home Credit do 150000 Kč

homecreditPotřebujete překlenout nepříznivé období před výplatou nebo si jednoduše chcete dopřát něco, na co vám současné úspory nestačí? Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli kladně, můžeme vám bez pochybností doporučit nebankovní půjčku od Home Credit. Společnost má na českém finančním trhu dlouhou tradici a spoustu spokojených klientů.

Výše půjčky: 10 000 Kč – 150 000 Kč

Kdo si může půjčit: fyzická osoba starší 18 let

Na co si mohu půjčit? Půjčka je bezúčelová, půjčit si menší obnos můžete takřka na cokoli.

Splatnost půjčky: 12 – 84 měsíců

Poplatky: Za poskytnutí půjčky nezaplatíte ani korunu. Společnost si účtuje pouze poplatky za vedení půjčky a to ve výši 69 Kč za měsíc. Předčasné splacení půjčky je také zcela zdarma.

Ručení: Bez ručitele

Výše úroku: od 13,05 %

Možnost sjednání půjčky: pomocí bezplatné zákaznické linky nebo online

Rychlost poskytnutí peněz: sjednání půjčky je možné do 10 minut, peníze máte na bankovním účtu do druhého dne

Výhody půjčky od Home Credit: Stabilní a silná finanční společnost Home Credit byla mezi prvními, které začaly nebankovní půjčky na českém finančním trhu nabízet. Solidní a diskrétní jednání i možnost vrácení až poloviny zaplacených úroků v případě bezchybného splácení – to jsou největší přednosti této společnosti s ročním úvěrovým obratem přes 10 miliard českých korun.

Přečtěte si:  Půjčka Kredia do 10000 Kč

Pokud dospějete k názoru, že peníze se dají sehnat i jinak, než prostřednictvím společnosti Home Credit, můžete svou smlouvou se společností bezplatně vypovědět a to do jednoho měsíce od uzavření. Peníze je možno vyzvednout na poště nebo si je nechat poslat na bankovní účet. Společnost za vás vyřídí vše rychle a bez zbytečných starostí. Kromě jiného se totiž může pochlubit také nemalými zkušenostmi na zahraničních trzích.