CG půjčky do 150000 Kč

cg-pujckyPůjčky od společnosti CG patří na českém finančním trhu k těm vůbec nejoblíbenějším a jsou zajištěny garancí 100% spokojenosti. CG půjčku si již vzalo více, než 85000 klientů. Jak je to jenom možné? Vše, co ohledně půjčky potřebujete vědět, naleznete pěkně přehledně a na jednom místě. Půjčka je oproštěna od skrytých nebo nesmyslných poplatků. U CG půjčky vždy dopředu víte, kolik za vypůjčenou částku zaplatíte. Také podmínky pro sjednání půjčky jsou více, než přívětivé. Přesvědčte se o této solidní půjčce i vy a vylepšete svůj rodinný rozpočet třeba ještě dnes.

Výše půjčky: 10000 Kč – 150000 Kč

Kdo si může půjčit: Fyzická osoba starší 18 let s trvalým bydlištěm na území České republiky a stálým doložitelným příjmem.

Na co si mohu půjčit? Vypůjčené peníze můžete využít prakticky na cokoliv, jejich použití není nikterak limitováno.

Splatnost půjčky: Dle smlouvy.

Poplatky: U této půjčky neplatíte žádné poplatky za její vyřízení ani podání samotné žádosti. Pokud se rozhodnete vrátit vypůjčené prostředky dříve, než máte ujednáno ve smlouvě, ani v tomto případě nezaplatíte nic navíc.

Ručení: Ne, u CG půjčky nepotřebujete ručitele ani zástavu vlastní nebo cizí nemovitostí.

Přečtěte si:  Kdo nabízí půjčky pro důchodce bez registru?

Výše úroku: Uvedena v konkrétní smlouvě.

Možnost sjednání půjčky: Prostřednictvím internetového formuláře.

Rychlost poskytnutí peněz:  Vyřízení žádosti proběhne ihned po jejím odeslání. Peníze můžete mít na svém účtu již během jednoho dne.

Výhody CG půjčky: Rychlé a solidní jednání. Transparentní podmínky při sjednávání půjčky. Možnost odložení splátek až o 48 měsíců. O odložení si můžete požádat prostřednictvím jedné SMS. Stabilní společnost, jejíž služby využilo na 85000 klientů. Peníze vám budou ihned po schválení žádosti vyplaceny na váš účet a vy s nimi můžete okamžitě disponovat. Pokud vám tato možnost nevyhovuje, stačí se domluvit na jiném postupu a vyzvednout peníze třeba na poště.