Půjčka od Zuno Bank do 500000 Kč

zunobankPůjčte si až půl milionu na cokoli. S půjčkou od ZUNO Bank tuto možnost máte. Další z rodiny bankovních půjček pomůže vylepšit váš rodinný rozpočet zajímavou částkou, která začíná na 10000 Kč a končí přesně na hranic půl milionu. Půjčka je oproštěna od nejrůznějších poplatků, na kterých řada jejich kolegů poměrně slušně vydělává. Sjednejte si půjčku ještě dnes a dopřejte si konečně to, po čem již tak dlouho toužíte.

Výše půjčky: 10000 Kč – 500000 Kč

Kdo si může půjčit: Osoba s trvalým bydlištěm na území ČR, která je zaměstnancem (18 let) nebo OSVČ (21 let) a je způsobilá k právním úkonům. Další podmínkou je účet u ZUNO Bank a nepřevýšení věkové hranice 70 let. Pro poskytnutí půjčky musí být váš měsíční příjem alespoň 7500 Kč a zároveň se nesmíte nacházet v registru dlužníků nebo dlužit jiné společnosti.

Na co si mohu půjčit? Půjčka je bezúčelová, půjčit si můžete na cokoli.

Splatnost půjčky: 6 – 72 měsíců

Poplatky: Poplatek za správu a vedení úvěru je u ZUNO Bank nulový. Stejně tak tomu je také v případě poplatku za schválení a poskytnutí úvěru. Pokud se rozhodnete navrátit vypůjčené finance dříve, než nadejde vaše doba splatnosti, zaplatíte 1 % z výše mimořádné splátky (pokud je doba mezi splátkou a sjednaným koncem PŮJČKY delší než 1 rok).

Přečtěte si:  U koho je dostupná půjčka 50000 Kč?

Ručení: Informace o ručení jsou uvedeny v úvěrové smlouvě.

Výše úroku: Úrok začíná na 6,9 % ročně.

Možnost sjednání půjčky: Pokud jste klientem banky, žádost o půjčku vyplníte ve svém online bankovnictví. Pokud tomu tak není, budete muset navštívit pobočku dané banky.

Rychlost poskytnutí peněz:  Žádost o půjčku vyplníte v průměru za 8 minut. Pokud jste klientem banky, půjčka vám bude poskytnuta okamžitě. Jestliže tomu tak není, budete si muset chvilku počkat.

Výhody půjčky od společnosti ZUNO Bank: Mezi největší výhody společnosti patří bezpochyby půjčka, která není zatížena poplatky a také skutečnost, že banka nabízí půjčky menšího rozsahu, které vám budou nápomocny zejména před výplatou. Další informace po kliknutí na odkaz okamzitepujcky.info/pujcka-plus-od-zuno/