Air Bank půjčka do 400000 Kč

airbankAir Bank patří v České republice k poměrně mladým bankám. O to větší vstřícnost však poskytuje svým klientům. Nejen, že nabízí nejnižší možnou bankovní půjčku na českém finančním trhu, také si zakládá na mulových poplatcích a přehledných smlouvách. Není se tedy čemu divit, že během svého krátkého působení si získala přízeň celé řady spotřebitelů. S půjčkou od Air Bank můžete čerpat úvěr v rozmezí od 5000 Kč, až do 400000 Kč.

Výše půjčky: 5000 Kč – 400000 Kč

Kdo si může půjčit: Osoba starší 18 let s trvalým bydlištěm na území ČR, která má pravidelný a doložitelný příjem a účet u Air Bank.

Na co si mohu půjčit? U Air Bank si můžete půjčit na cokoli. Půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: 6 – 96 měsíců

Poplatky: Žádné poplatky za schválení, vedení ani předčasné splacení půjčky.

Ručení: U této půjčky není vyžadován ručitel.

Výše úroku: od 8,90 %

Možnost sjednání půjčky: Možností, jak sjednat půjčku od Air bank je hned několik. Buďto ji můžete vyřídit pěkně z pohodlí svého domova prostřednictvím internetu, nebo společnosti zašlete žádost poštou, případně ji doručíte kurýrem anebo se můžete stavit osobně přímo na pobočce.

Přečtěte si:  Perfektní půjčka pro ženy

Rychlost poskytnutí peněz:  Klientům, kteří mají u společnosti otevřený účet, jsou peníze poskytnuty ihned po schválení žádosti.

Výhody půjčky od společnosti Air Bank: Nejen, že je tato půjčka zcela oproštěna od poplatků, ale také vám za bezchybné splácení může náležet celá řada odměn. Jednou z nich je snížení úrokové sazby, díky kterému můžete ušetřit opravdu velmi zajímavou částku. Další výhodou, kterou můžete v případě bezchybného splácení čerpat, je fakt, že vám ve společnosti mohou odpustit až třináct splátek. Že je to nemožné? U Air Bank je možné téměř vše. Také obchodní podmínky společnosti jsou velmi přehledné a srozumitelné. Potřebujete snad více důvodů, proč se rozhodnout pro půjčku od Air Bank?