Půjčka 10000 Kč bez závazků, zajištění nebo zástavy nemovitosti

Půjčit si a nezadlužit se tak na několik další let, to je asi to nejdůležitější, co každého zajímá. Samozřejmě, že u částky 10000 Kč se o žádné dlouhé roky ani nejedná, ovšem i v tomto případě je někdy nutné mít zajištění nebo nemovitost k zástavě. Existuje však jeden ekonomický subjekt, který nic takového nepožaduje a poskytne vám částku začínající na 500 Kč a konče na 10000 Kč. O kom je řeč?

Půjčka 10000 Kč bez závazků u společnosti Ferratum

Stále zde mluvíme o soukromé společnosti Ferratum, která tyto půjčky poskytuje po celé České republice. Nebude po vás chtít nic víc, než vyplnit jednoduchý internetový formulář. To je vše! Vy sami si jen vyberete, kolik si chcete půjčit a na jak dlouho. V takovém případě máte navíc hned několik možností, a to dobu splácení od sedmi do pětačtyřiceti dnů, kterou si samozřejmě můžete i prodloužit zaplacením jistého poplatku.

Co všechno budete muset vyplňovat ve formuláři?

Do formuláře, který rozhodně budete muset vyplnit, abyste získali půjčku od Ferratum, napíšete vaše jméno a číslo mobilního telefonu. To je naprosto všechno! Občas se sice stává, že vás pracovníci společnosti kontaktují kvůli dalším informacím, ovšem toto je ten nejdůležitější základ, který o sobě prozradíte. Jak je tedy vidět, žádný majetek ani příjmy nebudete muset dokazovat.

Přečtěte si:  Kde je půjčka 10000 Kč nejbezpečnější?

Kolik budete společnosti Ferratum vracet?

V neposlední řadě je určitě důležitá částka, kterou následně budete muset této společnosti vrátit. Půjčíte-li si například jeden, dva nebo tři tisíce korun, nebudete muset vracet ani korunu navíc, pouze půjčenou částku. Půjčíte-li si však vyšší částku, budete již muset počítat s jistými úroky. Ty se například při půjčce 10 000 Kč na deset dnů pohybují okolo 1 300 Kč, při půjčce stejné částky na patnáct dnů si již připravte 1 800 Kč a při půjčení si na třicet dnů počítejte s přeplatkem 3 300 Kč.

Půjčka 10000 Kč
blickpixel / Pixabay