Půjčka na cokoli od ČSOB do 600000 Kč

csobS půjčkou na cokoli si opravdu můžete půjčit na cokoli. Bankovní úředník se nebude ptát, zda chcete zrekonstruovat byt nebo si pořídit nové auto, či vyjet na vysněnou exotickou dovolenou. Bezúčelová půjčka může přispět do vašeho rodinného rozpočtu částkou 600000 Kč. Pokud potřebujete pouze naplnit svou peněženku před výplatou, můžete si vzít nejmenší objem finančních prostředků, který u ČSOB činí pěkných 20000 Kč. A to už přeci na zaplacení nájmu, školních obědů nebo pomůcek, či velký rodinný nákup stačí. Nebo ne?

Výše půjčky: 20000 Kč – 600000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčit si můžete, pokud vám je 18 až 66 let a máte nebo si zřídíte ČSOB Konto nebo ČSOB Aktivní konto.

Na co si mohu půjčit? Jak již bylo zmíněno výše, půjčka je zcela bezúčelová. Půjčit si tedy můžete na rekonstrukci bytu, nové auto nebo třeba exotickou dovolenou.

Splatnost půjčky: 12 – 84 měsíců

Poplatky: Za vedení úvěru bance měsíčně zaplatíte 50 Kč. Na další poplatek se připravte v případě, že budete chtít splatit vypůjčenou částku dříve, než nadejte datum splatnosti. U této příležitosti totiž zaplatíte 1% z celkového objemu finančních prostředků navíc. Dalším poplatek, kterému se u této banky nevyhnete, je poplatek za schválení a poskytnutí úvěru. Ten činí 1 % z vypůjčené částky (min. 500 max. 3500 Kč).

Přečtěte si:  CitiPůjčka do 600000 Kč

Ručení: Banka nevyžaduje ručitele.

Výše úroku: 8,9

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si můžete sjednat přes internet nebo přímo na pobočce.

Rychlost poskytnutí peněz:  Jste-li klientem banky a splňujete její podmínky, může vám být půjčka poskytnuta téměř okamžitě.

Výhody půjčky od ČSOB: Tato bankovní půjčka vám může být poskytnuta poměrně rychle a za přívětivých podmínek. Také úrok, kterým jsou vypůjčené finance zatíženy, nedosahuje nikterak závratných procent.  Největší předností půjčky je však její bezúčelovost.