Presto půjčka do 500000 Kč

unicreditPresto půjčka do UniCredit Bank je bankovním produktem, se kterým můžete dosáhnout až na půl milionu korun. Jedná se o neúčelovou půjčku, proto nemusíte nikde složitě prokazovat, na co jste vypůjčené prostředky využili.
Společnost UniCredit Bank se prezentuje jako silná a výkonná evropská banka s dominantním postavením ve střední a východní Evropě. Bankovní společnost nabízí komplexní a spolehlivé produkty a služby, díky kterým její obliba i nadále prudce roste.

Výše půjčky: 30000 Kč – 500 000 Kč

Poskytovatel půjčky: UniCredit Bank

Kdo si může půjčit: Presto půjčka je určena zletilým občanům ČR nebo cizincům s trvalým pobytem v ČR a rodným číslem, klientům s trvalými příjmy (v případě zaměstnaneckého poměru nesmí být žadatel ve zkušební nebo výpovědní lhůtě) a klientům, kteří mají vlastní telefonní kontakt.

Na co si mohu půjčit? Na cokoli, jedná se o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: 12 – 84 měsíců

Poplatky: Společnost si účtuje jednorázový poplatek za poskytnutí úvěru 1 000 Kč a měsíční 150 Kč poplatek za vedení a správu půjčky. V případě předčasného splacení nebo mimořádné splátky neplatíte nic navíc.

Ručení: Půjčku do 250000 Kč získáte bez zajištění. U vyšších částek je nutno žádat se spolužadatelem.

Přečtěte si:  Půjčka od LBBW Bank do 500000 Kč

Výše úroku: Od 6,9 % p.a.

Možnost sjednání půjčky: Online, na pobočce banky, na franšízových obchodních místech nebo prostřednictvím Partners bankovní služby.

Rychlost poskytnutí peněz:  Pokud projdete schvalovacím procesem, půjčka vám může být poskytnuta téměř okamžitě.  Při podpisu smlouvy na pobočce vám budou peníze poskytnuty obratem.

Výhody půjčky od společnosti UniCredit Bank: Rozhodnete-li se čerpat Presto půjčku u UniCredit Bank, připravte se na přehledné obchodní podmínky, žádné skryté poplatky a řadu dalších výhod. Pokud nestíháte splácet půjčku, můžete si jednotlivé splátky odložit až pětkrát.

Finanční inzerce

Půjčky na ruky
Rychlá a snadno dostupná půjčka, díky které získáte peníze na ruku do několika hodin.