Osobní půjčka do 500000 Kč

raiffeisenRaiffeisenbank se prezentuje jako společnost inspirovaná klienty. Na českém finančním trhu proto nabízí širokou škálu nejrůznějších bankovních produktů, mezi kterými se nachází také Osobní půjčka. S tímto druhem bezúčelové půjčky můžete čerpat finanční prostředky až do výše půl milionu. Raiffeisenbank a. s. je jednou z největších a nejvýznamnějších bank na trhu v České republice, na kterém působí již od roku 1994. Ve světě má však více, než 140 letou tradici. Za tuto dobu si získala obsáhlé portfolio spokojených klientů, kteří se zde rádi vracejí.

Výše půjčky: 20000 Kč – 500000 Kč

Poskytovatel půjčky: Raiffeisenbank a. s.

Kdo si může půjčit: Fyzická osoba starší 18 let, která má trvalé bydliště na území České republiky. V případě předschválené půjčky již není potřeba dokazovat další skutečnosti. V opačném případě musí žadatel navíc doložit doklad totožnosti a doklad o potvrzení výše příjmů.

Na co si mohu půjčit? Půjčka je bezúčelová, půjčit si proto můžete na cokoli.

Splatnost půjčky: 6 – 72 měsíců

Přečtěte si:  Půjčka od společnosti Půjčkomat do 5000 Kč

Poplatky: U Raiffeisenbank neplatíte žádné poplatky za sjednání a vedení půjčky. Pokud se rozhodnete půjčku splatit předčasně nebo společnosti pošlete mimořádnou splátku, také ta je zcela oproštěna od nejrůznějších poplatků.

Ručení: Pro sjednání půjčky nepotřebujete ručitele.

Výše úroku: od 8,9 %

Možnost sjednání půjčky: Na pobočce společnosti, na základě telefonické domluvy nebo prostřednictvím internetu.

Rychlost poskytnutí peněz:  Jedná-li se o předschválenou půjčku, mohou vám být poskytnuty finanční prostředky téměř okamžitě. V opačném případě si počkáte cca 48 hodin.

Výhody půjčky od společnosti Raiffeisenbank: Při sjednání Osobní půjčky vám bude zdarma poskytnuto také základní pojištění proti neschopnosti splácet půjčku. Pokud budete o půjčku žádat se spolužadatelem (ti mohou být až 4), může se objem poskytnutých finančních prostředků mnohonásobně navýšit.