Půjčka od LBBW Bank do 500000 Kč

lbbwPotřebujete půjčit větší obnos na rekonstrukci bytu, nenadálé zdravotní výdaje nebo si jednoduše chcete odpočinout na některém z karibských ostrovů, či si konečně koupit vysněné auto? Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli kladně, oslovte LBBW Bank a získejte zde bezúčelovou půjčku, která může rychle přistát na vašem bankovním účtu.

Výše půjčky: 50000 Kč – 500000 Kč

Kdo si může půjčit: Žadatel o půjčku musí mít alespoň věk nad 18 let, čistý a prokazatelný měsíční příjem nad 10 000 Kč (15 000 Kč pro OSVČ), pevnou telefonní linku do zaměstnání a mobilní telefon (v případě mobil s paušálem), pevnou telefonní linku domů a mobilní telefon. Žadatel o půjčku musí být ve stávajícím zaměstnání zaměstnán alespoň 3 měsíce (v případě OSVČ musí podnikatelská činnost trvat min. 2 roky).

Na co si mohu půjčit? Na cokoli, půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: 12 – 60 měsíců

Poplatky: Za správu a vedení půjčky zaplatíte měsíčně 50 Kč. Za předčasné splacení si společnost neúčtuje ani korunu. Hned při sjednání půjčky je nutno uhradit 1% z objemu poskytnutých finančních prostředků.

Přečtěte si:  Perfektní půjčka od Komerční banky do 600000 Kč

Ručení: Banka nepožaduje ručitele ani žádnou zástavu.

Výše úroku: Úrok zde činí 7,59 %

Možnost sjednání půjčky: Půjčku lze sjednat vyplněním online formuláře, který naleznete na stránkách společnosti nebo zavoláním na bezplatnou linku LBBW Bank 800 700 800, případně osobní návštěvou na pobočce.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po dodání všech dokumentů je úvěr vyřízen do 48 hodin)

Výhody půjčky od společnosti LBBW Bank: Největší předností půjčky je bezpochyby její rychlé vyřízení, které se pohybuje v rámci 48 hodin. Další předností je fakt, že pokud žádáte o půjčku LBBW Bank, nemusíte mít zde veden účet. V případě pochybností si můžete sjednat také chytré připojištění schopnost splácet úvěr včetně připojištění ztráty zaměstnaní.