Fér půjčka do 500000 Kč

volksbankSberbank CZ, přejmenovaná od února roku 2013 na Volksbank CZ působí na českém trhu od roku 1993. V roce 1997 se osamostatnila a stala se akciovou společností s licencí od České Národní Banky.  Banku charakterizuje široké portfolio finančních služeb, které zahrnují standardní platební karty, hypotéky, ale i osobní úvěry a neúčelové půjčky. A právě touto půjčkou je Fér půjčka, se kterou můžete čerpat finanční prostředky až do výše půl milionu. Pojďme se podívat, za jakých podmínek může Volsbank CZ vylepšit váš rodinný rozpočet.

Výše půjčky: 20000 Kč – 500000 Kč

Poskytovatel půjčky: Volksbank CZ

Kdo si může půjčit: Žádat o půjčku mohou občané ČR s trvalým pobytem na jejím území a občané EU, kteří se mohou prokázat pasem a povolením k trvalému pobytu. Tito žadatelé se navíc musí prokázat dokladem o výši svého příjmu.

Na co si mohu půjčit? FÉR půjčka je bezúčelová, půjčit si tedy můžete takřka na cokoli.

Splatnost půjčky: 12 – 84 měsíců

Poplatky: Poskytnutí a vedení FÉR půjčky je zcela zdarma. Rozhodnete-li se vrátit vypůjčené prostředky dříve, než nadejde doba splatnosti, ani toto jednání není zatíženo žádným dalším poplatkem.

Přečtěte si:  Půjčka od LBBW Bank do 500000 Kč

Ručení: Fér půjčka je poskytována bez ručitele a bez zajištění.

Výše úroku: Od 8,9 %

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si můžete sjednat na kterékoli pobočce VOLKSBANK CZ, prostřednictvím telefonní linky 800 133 444 nebo vyplněním online formuláře, který naleznete na oficiálních stránkách bankovní společnosti.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peněžní prostředky vám budou poskytnuty ihned po schválení žádosti.

Výhody půjčky od společnosti VOLKSBANK CZ: Férové jednání, zajímavé podmínky pro poskytnutí půjčky, nízký měsíční úrok, žádné poplatky. Při řádném splácení možnost získání podstatné částky úroků nazpět. Kromě tohoto však můžete získat také bonus ve výši 20 % z objemu poskytnutých finančních prostředků.