QUICK půjčka do 150000 Kč

Potřebujete půjčit peníze opravdu rychle? Pohybuje se vaše poptávka po finančních prostředcích v rozmezí 4500 – 150000 Kč? Tak právě vám je určena nová QUICK půjčka a její další příbuzné produkty. Stačí si zvolit částku, která pokryje vaše nejnutnější výlohy, vyplnit jednoduchý formulář, odeslat a obratem se ihned dozvíte, zda vám byla žádost schválena, či nikoli. Společnost na svých stránkách uveřejňuje kompletní sazebník pokut i podmínky, za kterých vám bude ochotna půjčku poskytnout.

Co musím splňovat?

Základním předpokladem pro poskytnutí půjčky je věk nad 18 let a trvalý pobyt na území České republiky. Pokud jste cizinec a máte zde povolení k pobytu, společnost po vás bude s největší pravděpodobností vyžadovat ručitele. Stejná situace nastává v případě, že žadatel o půjčku má hlášený trvalý obyt na MÚ. Pro schválen žádosti o půjčku potřebujete mimo jiné také pravidelný měsíční příjem, který činí alespoň 9000 Kč. Tato částka však může být zahrnuta v mateřské dovolené, starobním důchodu nebo ve výdělku ze samostatné výdělečné činnosti.

Přečtěte si:  Kam pro půjčku do 10000 Kč?

Specifické produkty pro vaše potřeby

Kromě klasické QUICK půjčky, nabízí společnost také několik dalších produktů. Zmínit můžeme například produkt QMINI, díky kterému si můžete půjčit na menší výdaje zvláště před výplatou. Pro větší obnos finančních prostředků se nabízí produkt QMAX, v rámci kterého můžete požádat o peněžní injekci ve výši 50000 – 150000 Kč. Splatnost tohoto spotřebitelského úvěru je možno prodloužit až na 10 let.