Ferratum – půjčka 10 000

Nebankovní společnost Ferratum vám půjčí až 10 000 korun bez zástavy i bez ručitele. Po odeslání žádosti o půjčku bez doložení příjmu vám bude do několika minut zaslána informace o vyřízení vaší půjčky.

Podmínky pro získání půjčky

O tuto půjčku si může požádat téměř každý, jedinou podmínkou je jakýkoliv trvalý, pravidelný příjem. Půjčka se hodí jak pro zaměstnance, tak i pro živnostníky, ale i pro důchodce nebo ženy na mateřské dovolené. Potvrzení o výši příjmu není potřeba dokládat. Klient společnosti Ferratum musí mít minimálně 21 let a trvalé bydliště hlášené na území České republiky. Poskytovatel neprověřuje registr dlužníků a nevyžaduje oproti půjčce zástavu majetku ani ručení třetí osobou.

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku Ferratum do 10 000 korun se podává prostřednictvím online formuláře na webových stránkách poskytovatele, do kterého uvedete všechny potřebné údaje, adresu trvalého bydliště, své telefonní číslo a dále určíte způsob, jakým si přejete, aby vám byly vyplaceny peníze. Můžete zvolit jednak výplatu převodem na bankovní účet nebo prostřednictvím poštovní poukázky. V žádosti si zvolíte výši půjčky, kterou požadujete, a to od 1 000 korun do 10 000 korun. Nový žadatel může dostat půjčku do 2 000 korun, žadatel stálý a prověřený až 10 000 korun. Po odeslání žádosti o půjčk bez doložení příjmu vám bude do několika minut zaslána informace o vyřízení půjčky na vámi uvedené telefonní číslo. Po schvalovacím procesu vám budou peníze ihned zaslány na účet nebo poštovní poukázkou na vámi uvedenou adresu.

Přečtěte si:  Komplikované, nepřehledné a chaotické smlouvy – doména současnosti?