Andělská půjčka – až 10 000 před výplatou

Jestliže nejste právě v insolvenčním řízení ani není na vaše jméno vedena exekuce, můžete v případě finanční nouze před výplatou, když se peněz nedostává a zrovna máte možnost nějaké výhodné koupě, požádat o Andělskou půjčku.

Jaká je Andělská půjčka?

Půjčit si můžete od 1 000 do 10 000 korun na dobu 7 až 30 dnů. Bez zbytečných otázek, bez zbytečného papírování, bez zdržování. Nemusíte dokládat potvrzení o svých příjmech, nepotřebujete ručitele, půjčka je neúčelová, takže nikomu nemusíte vysvětlovat, k čemu peníze potřebujete. Předložit musíte jen doklad totožnosti, rozuměj občanský průkaz, vlastní mobilní telefon a případně účet v bance, a počítejte s tím, že si vás poskytovatel prověří v registru dlužníků a insolvenčním rejstříku. Další podmínkou pro poskytnutí půjčky je adresa trvalého bydliště na území České republiky mimo obecní úřady.

Jak o Andělskou půjčku požádat?

Poskytovatelem půjčky je Money Sevice Group, na jehož webových stránkách naleznete online formulář k žádosti o vyřízení půjčky. Vaše žádost bude posouzena do třiceti minut a peníze se poskytují obratem, do patnácti minut po schválení. Andělskou půjčku zkrátka vyřídíte snadno a rychle, ať již jste zaměstnanec, OSVČ, maminka na mateřské, starobní nebo invalidní důchodce nebo klidně i nezaměstnaný.

Přečtěte si:  Půjčka od Zuno Bank do 500000 Kč

Poskytnutí půjčky

Andělská půjčka vyřízená online se poskytuje většinou na bankovní účet, musí však jít o účet vedený na jméno žadatele. Pokud vlastní bankovní účet nemáte, vyřiďte si půjčku raději osobně, poskytovatel má pobočky v Praze i v Brně, nebo zažádejte o výplatu peněz složenkou.