MoneyNow – půjčka podle zásad odpovědného půjčování

Možná se řídíte názorem, že zodpovědné chování znamená nepůjčovat si. V životě však přicházejí různé nečekané zvraty a stát se může v podstatě cokoliv. I vy se možná jednoho dne ocitnete před nutností sehnat někde peníze, a to nejlépe hned. Obrátíte-li se na společnost MoneyNow, máte jistotu, že vaše žádost bude posuzována podle kritéria odpovědného půjčování.

Charakteristika půjčky

Jedná se pouze o krátkodobou půjčku, která vám má pomoci překonat nárazové problémy, které je potřeba vyřešit před příští výplatou. Zkrátka vám usnadní život v případě nenadálých výdajů. Půjčku od MoneyNow snadno vyřídíte online, peníze můžete mít, v případě, že bude vaše žádost schválena, na svém účtu už během 60 minut.

Parametry půjčky

Maximální výše půjčky od MoneyNow je 10 000 korun, půjčit si však můžete i obnos výrazně nižší, již od 1 500 Kč. předem platíte pouze symbolický poplatek ve výši 1 Kč, dále pouze předem sjednané navýšení společně s jednorázovou splátkou. Dobu splatnosti si volí klient, a to 15 nebo 30 dní. Půjčku můžete samozřejmě zdarma splatit kdykoliv před termínem splatnosti.

Přečtěte si:  Půjčka od společnosti Půjčkomat do 5000 Kč

Podmínkou schválení půjčky je, že jste občan České republiky ve věku 18 – 75 let, máte trvalý pobyt v ČR, aktivní bankovní účet a alespoň minimální prokazatelný příjem. Zároveň nesmíte mít žádnou nesplacenou půjčku u společnosti MoneyNow ani závazky po splatnosti u jiných společností.

Výhody půjčky

Půjčka je skutečně rychlá, vyplnění online formuláře se žádostí velice jednoduché a celý systém naprosto průhledný. Žádné skryté poplatky, vždy předem víte, kolik ve skutečnosti zaplatíte.