Blesková půjčka INFRACO do 20000 Kč

Clipboard03Jak již název napovídá, s Bleskovou půjčkou můžete získat zajímavý finanční obnos opravdu velmi rychle. Jedná se ve své podstatě o několik málo minut a vaše bankovní konto se může obohatit až o 20 000 Kč. Půjčku si můžete vyřídit pěkně z pohodlí svého domova prostřednictvím online formuláře nebo e-mailu, ale můžete se také dostavit do samotné pobočky a vše dojednat pěkně na místě.

Výše půjčky: 500 Kč – 5 000 Kč (při první žádosti o půjčku), maximálně lze čerpat 20 000 Kč

Kdo si může půjčit: Osoba starší 18 let, která se může prokázat platnými doklady totožnosti a není vedena v centrální evidenci exekucí. Žadatel o půjčku musí mít navíc trvalý a doložitelný příjem.

Na co si mohu půjčit? Půjčka je bezúčelová

Splatnost půjčky: 5 – 31 dní s možností prodloužení o dalších 30 dní

Poplatky: Poplatek za vyřízení půjčky ve výši 1000 Kč činí 100 Kč. V současné době probíhá akce, kdy ušetříte 50 % z tohoto poplatku.

Ručení: Nepotřebujete ručitele ani zástavu

Výše úroku: Roční úrok činí 617,15%

Přečtěte si:  Půjčka Smart do 50000 Kč

Možnost sjednání půjčky: Telefonicky, online, mailem nebo poštou nebo osobní návštěvou v sídle firmy

Rychlost poskytnutí peněz:  Okamžité schválení půjčky a odeslání peněz na bankovní účet do deseti minut.

Výhody půjčky od společnosti Infraco – Blesková půjčka: Pokud potřebujete peníze opravdu rychle, není nic snazšího, než se obrátit právě na společnost Infraco a využít její Bleskové půjčky. Získáte tak jistotu, že ještě týž den zaplatíte případný nedoplatek na nájemném nebo neuhrazenou fakturu. Peníze vám mohou být poskytnuty v řádu několika minut. U této půjčky neplatíte ani korunu předem, poplatek za vyřízení a zprostředkování se odečte z vypůjčené částky. Tento typ půjčky se může navít prokázat minimální administrativní zátěží. Transparentní podmínky a maximální vstřícnost.