Půjčka 10000 Kč už za 599 Kč měsíčně

Půjčka 10000 Kč je poslední době stále oblíbenější. Vyřešíte s nimi totiž řadu drobných finančních problémů a nezadlužíte se na příliš dlouhou dobu. Společností, jež se na trhu s půjčkami pohybují a které tyto úvěry poskytují, je taktéž obrovské množství. Jednou z nich je například společnost Qkonto.

U Qkonta si můžete půjčit až 50 000 Kč

U té si můžete půjčit od 10 000 Kč až po 50 000 Kč. Navíc se jedná spíše o kontokorent nežli o klasickou půjčku. Vy si totiž sjednáte smlouvu na určitou částku. Tu pak můžete čerpat buď jednorázově, nebo postupně. Splátky jsou ale v obou případech naprosto totožné.

Kolik budete muset splácet?

Jenže otázkou je, kolik vlastně budete muset splácet. Půjčíte-li si z programu „Qkonto“ například 10 000 Kč, budete každý měsíc splácet 1 060 Kč. Vyberete-li si tuto samou částku akorát z programu „Qkonto mini“, budou se měsíční splátky pohybovat okolo 599 Kč. Využijete-li poslední možnost, a to „Qkonto podnikatel“, budete si muset každý měsíc ze svého rozpočtu ukrajovat 799 Kč.

Přečtěte si:  Co všechno pokryje půjčka ve výši 10000 Kč?

Co je nejvýhodnější?

I když se zdá, že naprosto nejvýhodnější je Qkonto mini, u kterého budete splácet nejméně, je to právě naopak. Nejvýhodnější je Qkonto, u kterého budete sice muset splácet nejvíc, ale na druhou stranu budete mít dluh rychle splacen a taky přeplacená částka nebude tak vysoká.

Qkonto je velice variabilní

Avšak splátky a výše půjčky není to jediné, co je u Qkonta výhodné. Půjčka 10000 je dostupná pro všechny, kteří májí trvalý příjem ve výši minimálně 10 000 Kč, takže se může jednat i o důchodce, studenta či o maminku na mateřské, a to bez poplatku předem, bez směnek, bez rozhodčí doložky, s variabilním splácením, s volností čerpání úvěru a s možností bezplatné finanční rezervy.

Půjčka 10000 je dostupná všem
jah7546 / Pixabay