Perfektní půjčka pro ženy

Ať už jste žena nebo dívka, potřebujete peníze hned nebo se chcete pouze pojistit do budoucna, můžete využít nabídky Komerční banky, která pro všechny své stávají i nové klienty přináší výbornou variantu. Nejedná se ani tak o klasickou půjčku, jako spíše o rezervu do budoucna, kterou můžete, ale nemusíte využít. Že už tušíte, o čem je řeč? Možná tušíte správně – jedná se o Lady kartu.

Co byste měli vědět o Lady kartě? Perfektní půjčka pro ženy!

Jste-li žena nebo muž, můžete si sjednat Lady kartu. Ač název tohoto produktu napovídá, že je určen spíše ženám, ani muži z jejího používání nejsou vyloučeni. Okamžitě tak můžete z této karty čerpat 30 000 Kč bez nutnosti dokládat příjem nebo zastavovat nemovitost. Pokud však budete potřebovat více, můžete si půjčit až 250 000 Kč bez zajištění, ovšem v tomto případě již s dokládáním příjmů.

Kolik budete splácet?

Stejně jako to funguje i u ostatních půjček, budete muset i v tomto případě půjčené peníze v jisté lhůtě vrátit a navíc možná i úroky. Ty se vám u Lady karty vyhnout, splatíte-li půjčku do 45 dnů. Pak už se bude jednat o roční úrokovou sazbu 19,9 %. Rozhodně se tedy bezúročné období vyplatí.

Přečtěte si:  Andělská půjčka – až 10 000 před výplatou

Jaké budete mít další výhody?

Pokud se stanete majiteli kreditní Lady karty, budete mít k dispozici samozřejmě i řadu dalších výhod. Těmi jsou například exkluzivní nabídky a slevy v síti partnerských obchodů, ojedinělé pojištění a asistenční služby pro nečekané situace, vedení účtu zdarma a možnost změnit si PIN na kterémkoliv bankomatu Komerční banky.

Příklad vaší manipulace s kreditní kartou

V neposlední řadě si zde uvedeme příklad, jak by mohla vypadat vaše manipulace s touto kreditní kartou. Například si budete chtít koupit nádhernou rodinnou dovolenou za 40 000 Kč. Zaplatíte samozřejmě kartou, kde však v současnosti máte pouze 10 000 Kč. Jste tedy 30 000 korun v mínusu. To ale nevadí! Pokud do 45 dnů peníze vrátíte, bude to vypadat, jako byste si půjčili od kamarádky. Nestihnete-li to však, budou na vás čekat úroky. Během nastávajícího měsíce si připlatíte o další 3 841 korun.