Perfektní půjčka od Komerční banky do 600000 Kč

komercnibankaS Perfektní půjčkou od Komerční banky můžete naplnit své bankovní konto částkou čítající až 600000 Kč. Jedná se o půjčku většího rozsahu, kterou je však možno také splácet po delší dobu. Zajímavým specifikem této půjčky je fakt, že je oproštěna od většiny klasických poplatků, které si jiné banky účtují. Perfektní půjčka je bezúčelová, nikomu tak nemusíte prokazovat, zda jste si peníze půjčili na exotickou dovolenou, vybavení bytu nebo jeho rekonstrukci

Výše půjčky: 30000 Kč – 600000 Kč

Kdo si může půjčit: O Perfektní půjčku může zažádat osoba starší 18 let, která je občanem České republiky, cizincem s trvalým pobytem v ČR nebo občanem členských zemí EU s povolením k přechodnému nebo trvalému pobytu v ČR.

Na co si mohu půjčit? Jedná se o bezúčelovou půjčku. Půjčit si tedy můžete doslova na cokoli.

Splatnost půjčky: 12 – 72 měsíců

Poplatky: Žádné poplatky za schválení, vyřízení a vedení půjčky. Nic neplatíte ani v případě, že se rozhodnete vrátit vypůjčené peníze dříve, než nadejde jejich splatnost.

Ručení: Půjčka bez zajištění.

Výše úroku: 15,9 %

Možnost sjednání půjčky: Na pobočce, prostřednictvím svého bankovního poradce, online nebo zavoláním na bezplatnou Infolinku KB 800 521 521.

Přečtěte si:  10 000, které nemusíte vrátit ihned - Help Financial

Rychlost poskytnutí peněz:  Vyřízení žádosti do 24 hodin (pro klienty s předschváleným úvěrovým limitem)

Výhody Perfektní půjčky od Komerční banky: Tato půjčka je zcela bez poplatků. Informace o vyřízení nebo zamítnutí žádosti máte během několika minut. K půjčce si můžete zcela zdarma sjednat také pojištění proti neschopnosti splácet. Půjčka je bez zajištění a peníze můžete využít na cokoli. Pokud máte veden účet u Komerční banky, můžete si půjčku sjednat prostřednictvím svého internetového bankovnictví. Perfektní půjčka je určena výhradně osobním, nepodnikatelským potřebám.