Půjčka Smart do 50000 Kč

smartpujckaSmart půjčka patří do velké rodiny nebankovních půjček, které mohou být poskytnuty téměř všem bez rozdílu. Pokud se potýkáte s nedostatkem finančních prostředků a nechce se vám obcházet s žádostí o pomoc rodinu nebo nejbližší přátelé, je Smart půjčka ideálním řešením. Snadno a rychle si zde můžete půjčit až 50000 Kč. To vše pěkně z pohodlí svého domova prostřednictvím internetu. Smart půjčky a úvěry jsou zde pro všechny, kdo potřebují akutní finanční injekci, ale zároveň se chtějí vyhnout složitému a mnohdy velmi zdlouhavému papírování.

Výše půjčky: 5000 Kč – 50000 Kč

Kdo si může půjčit: osoba starší 18 let, zaměstnanci se stálým příjmem, ženy na mateřské dovolené, důchodci pobírající starobní nebo invalidní důchod

Na co si mohu půjčit? Půjčka je bezúčelová, na co chcete peníze použít, tedy opravdu nemusíte nikomu prokazovat.

Splatnost půjčky: Půjčku je možno splatit v rozmezí 8 – 13 měsíců

Poplatky: Žádné poplatky za vyřízení nebo vedení půjčky

Ručení: U půjček menšího rozsahu není nutné žádné ručení. K větší půjčce potřebujete spoludlužníka.

Výše úroku: 65,50% ročně

Přečtěte si:  Půjčka 10000 Kč bez závazků, zajištění nebo zástavy nemovitosti

Možnost sjednání půjčky: Prostřednictvím internetu, zavoláním na linku 840 11 11 77 nebo e-mailem.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze mohou být doručeny až k vám domů během dvou pracovních dnů.

Výhody Smart půjčky: tento typ půjčky je určen všem, kteří potřebují peníze, ale zároveň se nechtějí zdržovat nejrůznějšími formalitami a zdlouhavým papírováním. Půjčku si mohou vzít téměř všichni plnoletí zaměstnanci s pravidelným příjmem, ale i důchodci nebo maminky na mateřské dovolené, kterým se nějaká ta koruna navíc často velmi hodí. Smart půjčku zařídíte pěkně z domova prostřednictvím svého počítače s internetovým připojením. Velkou výhodou půjčky je také její opětovné refinancování.