V čem je zajímavá krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů?

Půjček na našem trhu je mnoho. Zatímco banky si drží svou klasiku, nebankovní společnosti se snaží jít novými cestami. Ideálním příkladem je krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů. Jedná se o úvěrový produkt, který je na našem trhu pouze několik let. Za tu dobu si už ale získal desetitisíce spokojených klientů. Důvod toho je jasný, a to kvalitní poskytované služby, ale i zajímavý koncept. A s tím se seznámíme.

U koho si lze půjčit?

První důležitou informací je to, u koho si vlastně lze o daný typ půjčky požádat. Na trhu dnes existuje několik desítek poskytovatelů a tak je jenom na nás, na koho se obrátíme. Samozřejmě prioritou by pro nás mělo být oslovit spolehlivého poskytovatele, mezi které se řadí třeba tito:

  • Ferratum
  • Zaplo
  • CreditnON
  • Kredito24

Čím je krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů charakteristická?

Rozhodně to jsou částky, které vám může nabídnout. Ty se totiž od klasických úvěrů liší, a to hlavně tím, kolik vlastně můžeme získat. Pokud budeme konkrétní, tak sumy začínají na hodnotě okolo 500 Kč a nejčastěji končí na částce 10 000 Kč. To ale neznamená, že nelze získat více, jelikož u některých poskytovatelů z našeho výčtu se lze dostat i na částku 15, nebo dokonce 20 tisíc korun. Ta je však dostupná jenom v rámci opakované žádosti.

Splatnost je poté jasná, a je to právě doba 30 dní. Ačkoliv někomu se to může jevit jako poměrně krátká lhůta, musíme dodat, že na druhou stranu jde o termín, který můžeme i několikrát prodlužovat. A jak na to? To popisuje třeba poskytovatel CreditON, který je aktivní v segmentu půjček do výplaty, na svém webu: „Co pro to udělat? Stačí jen před ukončením stanoveného termínu splatnosti zaplatit poplatek za prodloužení půjčky a ve svém uživatelském profilu zvolit počet dní, po kterém půjčku vyrovnáte. Termín splatnosti rychlé zápůjčky tak můžete odložit od 1 do 30 dní.

Přečtěte si:  Kdo nabízí půjčky pro důchodce bez registru?

Jaké jsou podmínky získání?

Ty potěší každého, kdo nemá rád jakékoliv složitosti. Základem je žádost, která může mít podobu online formuláře, nebo SMS zprávy. Následně se spouští automatický schvalovací proces, který netrvá déle, než pár minut. Je to dáno tím, že vše se vyřídí online a vy zůstáváte doma, kdy není třeba cokoliv dodávat, nebo dokládat. A to ani informace o vašem příjmu, nebo snad informace o vašem zaměstnání, nebo bonitě.

Co je samozřejmostí, to je i fakt, že krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů nenahlíží do bankovních ani nebankovních registrů.

Samozřejmě s takto jednoduchým vyřízením souvisí i to, že na půjčku může dosáhnout opravdu každý. A to ať už chce peníze na cokoliv, jelikož účel použití také není třeba nikomu sdělovat. Nejčastěji lidé řeší hlavně své finanční problémy, jako je nečekaný výdaj, nebo pozdě zaslaná výplata. Na co ale peníze budete využívat vy, to je čistě jenom na vás samotný, jelikož je to úvěr neúčelový.

Krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů
geralt / Pixabay