Půjčka Ferratum do 10000 Kč

ferratumNebankovní společnost Ferratum se prezentuje tím, že poskytuje nejrychlejší půjčky na českém internetu. Pokud se rozhodnete využít jejich služeb, můžete si zde půjčit částky menšího rozsahu, které vám pomohou překlenout nepříznivé období třeba před výplatou. Sjednání půjčky je možné prostřednictvím telefonu nebo vyplněním internetového formuláře.

Výše půjčky: 500 Kč – 10 000 Kč

Kdo si může půjčit: občané ČR od 20 do 75 let

Na co si mohu půjčit? Půjčka je bezúčelová, půjčit si menší obnos můžete takřka na cokoli.

Splatnost půjčky: 15 – 30 dnů

Poplatky: žádný poplatek za zprostředkování ani vedení půjčky, předčasné splacení vypůjčených peněz také není zatíženo žádným poplatkem.

Ručení: NE

Výše úroku: od 402 %

Možnost sjednání půjčky: prostřednictvím internetového formuláře nebo telefonu

Rychlost poskytnutí peněz: sjednání půjčky do 10 minut, peníze nejpozději do druhého dne

Výhody půjčky Ferratum: Společnost funguje v České republice již několik let. Za tuto dobu si proto vybudovala silnou základnu spokojených klientů, kterým pomohla z často na první pohled bezvýchodné situace. Poskytuje půjčky menšího rozsahu s krátkou dobou splatnosti. Uzavření půjčky je možné prostřednictvím internetu nebo telefonu. Společnost Ferratum se prezentuje diskrétním a solidním jednáním a může se pochlubit celou řadou kladných referencí.

Přečtěte si:  Era půjčka do 300000 Kč

Poskytnutí půjčky je možné na cokoliv. Při jejím sjednávání nepotřebujete ručitele ani zástavu. Půjčka do 10 000 Kč je navíc vhodná také pro osoby, které se vinou vlastní nebo vinou úředníků dostaly do registru dlužníků. Tam společnost nenahlíží. Nemalou výhodou této půjčky je fakt, že veškeré vyřizování probíhá prostřednictvím SMS, emailové nebo telefonické komunikace. Rychlost poskytnutých peněz je také rapidní.

 


Ferratum půjčka – žádost online