Jaké výhody nám může přinášet půjčka bez banky?

Ne vždy musíme pro půjčku do banky, jelikož jsou i možnosti, kdy vše zvládneme bez ní. Konkrétně můžeme navštívit nebankovní společnost. Těch je na trhu několik desítek a tak je v první řadě dobré vybrat takovou, která má dobré jméno, které je spojena se stabilitou, ale i férovým jednáním. Tím se dostáváme k první výhodě, kterou je určitě to, že se nemusíme bát jakýchkoliv podvodů, jelikož ve spojení s dobrým poskytovatelem je i půjčka bez banky naprosto bezproblémová. Pokud půjdete cestou klasického úvěru, je ideálním příkladem takové společnosti třeba:

  • Provident
  • Home Credit
  • Cofidis

Půjčka bez banky nabídne mnohem více produktů

Dominujícím pozitivem je určitě to, že nám může nebankovní půjčka nabídnout širokou škálu úvěrových produktů, které u běžných bank nejsou obvyklé. Pokud budeme konkrétní, mohou to být třeba takzvané mikropůjčky u společností jako Ferratum, stejně jako to mohou být třeba půjčky na vyplacení exekucí, a to ve spojení se společnostmi, jakými je třeba poskytovatel Acema. S oběma poté souvisí hlavně to, že mají poměrně benevolentní proces samotného ověřování a následného získání dané půjčky.

Bez jakýchkoliv složitostí

I v tomto ohledu půjčka bez banky zcela jasně dominuje. A to hlavně proto, že není spojena s žádnými náročnými podmínkami získání. Velmi často totiž stačí plnoletost, dva doklady totožnosti a doložení příjmu. U mikropůjček není třeba doložit ani to. Následně se spouští schvalovací proces, který může trvat prát minut, stejně jako hodin, ale v některých případech může být i delší. Přesto netrvá déle, než do druhého dne. I to je výhoda, o které si mohou nechat banky skutečně zdát.

Přečtěte si:  Jaké možnosti nabídne mBanka vstup na účet prostřednictvím internetu?

S těmito výhodami jistě souvisí také to, že o půjčky je možné zažádat jak osobně, tak i online, popřípadě také telefonicky. Zajímavé může být také vyřízení, které proběhne na dálku přes kurýra, na pobočce, nebo prostřednictvím obchodního zástupce, který mlže přivést i požadovanou sumu v hotovosti. Takto nastaven má proces zmíněný Provident, který uvádí: „Půjčujeme od 4000 do 80000 korun, peníze dostanete na účet, nebo až domů v hotovosti. Po celé ČR.

Úroky jsou dolů

Co bylo v minulosti s nebankovním sektorem přímo spjaté, to byly určitě vysoké úrokové sazby. Ty sice společnosti pomalu snižují, ale k těm bankovním se v klasické nabídce nedostanou. Přesto ale mohou nabídnout zajímavé výhody, jako je odpuštění splátek, nebo vracení zaplacených úroků. V takovém případě se jejich hodnota skutečně může dostat i na jednotky procent.

A to vše jsou pozitiva, proč které musíme půjčky bez banky také ohodnotit pozitivně. Pokud hledáte jednoduchost a rychlost, stejně jako dokážete vyhledat výhodnou společnost, mohou být dobrým úvěrovým produktem i pro vás. Samozřejmě s doporučením, že půjčka musí mít dobrý důvod.

Půjčka bez banky
geralt / Pixabay

Půjčka VIA SMS – žádejte online

[iframe src=”http://www.pujcka.co/iframe/viasms/?subid=5jcnr3mv&subchannel=yyyy&nohelp” width=”600″ height=”1100″ scrolling=”auto” ]