CitiPůjčka do 600000 Kč

citibank2CitiBank se může pochlubit více, než 200 letou historií na světových finančních trzích. Bankovní společnost působí ve více, než 100 zemích světa, do České republiky se společnost dostala v roce 1991. Široké spektrum bankovních produktů zahrnuje klasické bankovní účty, spořící produkty, kreditní karty, ale i půjčky. CitiBank se může pochlubit CitiPůjčkou, se kterou můžete získat až 600000 Kč. Ptáte se, jak na to?

Výše půjčky: 30000 Kč – 600000 Kč

Poskytovatel půjčky: CitiBank

Kdo si může půjčit: Občan České republiky, který zde má trvalý pobyt a může doložit pravidelný příjem. Žadatel musí být starší 25 let a jeho měsíční příjem musí činit alespoň 15000 Kč. Pokud žadatel žádá o půjčku společně se spolužadatelem, jejich společný čistý měsíční příjem musí činit alespoň 20000 Kč.

Na co si mohu půjčit? Půjčka je neúčelová. Nikoho proto nebude zajímat, na co finanční prostředky použijete. Úrok od 8,99 %.

Splatnost půjčky: 24 – 72 měsíců

Poplatky: U společnosti neplatíte žádný poplatek za vedení účtu nebo předčasné splacení půjčky.

Ručení: K nižším půjčkám nepotřebujete ručitele.

Výše úroku: Úrokové sazby jsou v několika pásmech. Záleží na výši půjčky a na zvolené době splácení.

Přečtěte si:  Půjčka od České spořitelny do 600000 Kč

Možnost sjednání půjčky: Na pobočce, prostřednictvím internetového formuláře nebo zavoláním na telefonní číslo 844 555 666.

Rychlost poskytnutí peněz:  Vyjádření o schválení, či neschválení půjčky vám bude odesláno do pěti minut od vyplnění online formuláře. Pokud dáváte přednost osobní schůzce přímo na pobočce banky, informace o tom, zda vám půjčka byla schválena, či nikoli obdržíte do 3 pracovních dnů.

Výhody CitiPůjčky: Mezi hlavní výhody této půjčky patří možnost zažádat o ni prostřednictvím internetu bez nutnosti navštívení banky. Půjčka vám bude poskytnuta i bez ručitele nebo jiné zastávy a bez nutnosti otevírání si u CitiBank běžný účet.

 


 

Online žádost o Citi půjčku od společnosti CitiBank