m Banka a její služby a produkty

Menší banky na našem trhu jsou často mnohem lepší volbou, než ty velké a známé. Je to z toho důvodu, že u těch malých můžeme očekávat mnohem výhodnější služby a produkty. Že je to skutečně tak, o tom nás může přesvědčit také m Banka. Ta se rozhodně pyšní tím, že v oblasti klasických účtů způsobila revoluci tím, že je začala nabízet zdarma.

Pokud si tedy představíme hlavní produkt této banky, je to právě bankovní účet, u kterého máme zdarma nejenom vedení, ale také příchozí nebo odchozí transakce, stejně jako i možnost tří bezplatných výběrů měsíčně. Samozřejmostí je jednoduchá správa účtu, a to v rámci internetového bankovnictví.

Doplňkovými službami v oblasti účtů je jistě nabídka těch spořících. Ty jsou alternativou k tomu běžnému, jelikož nám umožní výhodněji spořit naše finance, jak v rámci standardního spořicího účtu, tak i v rámci termínovaných vkladů, které m Banka také nabídne.

Máte účet u mBank a chtěli byste využít i internetovou banku? V tom případě budete určitě potřebovat poradit, jak u mBank vstoupit na účet.

Vyhledávaná m Banka vám může také půjčit

Služby banky ale nemusíte vyhledávat jenom v případě, kdy chcete peníze uložit, nebo zhodnocovat. Banka je vám k dispozici také ve chvíli, kdy potřebujete půjčit. V tomto případě vás jistě zaujme, že m Banka nabídne širokou škálu úvěrových produktů. Pokud budeme konkrétní, tak nejzajímavějším úvěrem je rozhodně mPůjčka, která je nabízena do výše 500 000 Kč. Ta je spojena s tím, že jak v době získání, tak i po dobu splácení garantuje ten nevýhodnější úrok. Jsou to ale i další úvěrové produkty, které lze využít. A to konkrétně:

  • Hypoteční úvěr
  • Kreditní karty
  • Americká hypotéka
  • Povolené přečerpání účtu
Přečtěte si:  Kontokorentní úvěr do 50000 Kč

Samozřejmě v rámci úvěrových produktů musíme připomenout také produkty, pro ty, kteří již úvěr mají. Chtějí-li si ho zvýhodnit, nabídne jim m Banka například možnost refinancování hypotéky, stejně jako možnost konsolidace, tedy spojení a zvýhodnění běžných půjček.

U banky se lze nechat také pojistit

Poslední segment sice nepatří přímo mezi ten bankovní, ale s financemi úzce souvisí. Jedná se o oblast pojištění. Zde se řada nabízených produktů váže právě k těm úvěrovým. Lze si tak sjednat pojištění k hypotéce, stejně jako pojištění pravidelných výdajů, nebo pojištění schopnosti splácet, které oceníme hlavně u půjček. Tím ale možnosti pojistek nekončí, jelikož k dispozici je i klasický produkt, kterým je cestovní pojištění. A jak si ho sjednat? Jak banka uvádí, je to rychlé a jednoduché: „Stávající klienti si pojištění rychle a snadno aktivují ve svém internetovém bankovnictví (v sekci Moje finance – Karty, Supermarket – Pojištění) nebo na naší mLince (844 777 000).“

Celá tato bohatá škála produktů tak jasně ukazuje, že je tato banka rozhodně dobrou volbou, kterou nejenom pozitivně hodnotíme i my sami, ale můžeme ji doporučit všem, kteří hledají kvalitní úvěrové produkty, které rozhodně nezklamou.

m Banka je spolehlivým a zavedeným bankovním ústavem
m Banka je spolehlivým a zavedeným bankovním ústavem