Jaké hlavní výhody přináší CreditON půjčka bez banky?

I tohoto poskytovatele můžeme zařadit do segmentu, který je označován jako půjčky před výplatou, nebo též mikropůjčky. CreditON půjčka totiž nabízí řešení těm lidem, kteří se dostali do finančních problémů a hledají tak jejich řešení. A to jim může tento poskytovatel nabídnout. Pojďme se společně podívat na několik hlavních výhod, které jsou spojeny právě s možností půjčit si u této společnosti.

Rychlost, s jakou je CreditON půjčka vyřízena, vás překvapí

V první řadě je to zcela určitě rychlost, se kterou může být vše vyřízeno. Obvykle samotný schvalovací proces netrvá déle, než 15 minut. Následně už obdržíte na váš mobilní telefon nebo email informace o tom, že byla vaše půjčka schválena. V tu chvíli také dochází k tomu, že jsou na váš účet odesílány potřebné finanční prostředky. Samozřejmě rychlost převodu omezuje hlavně rychlost bank, ale pokud jdou peníze v rámci jedné jediné banky, znamená to, že mohou být připsány skutečně okamžitě.

Celkové pozitivum s ohledem na rychlost doplňuje také fakt, že je samotná CreditON půjčka vyřizována z pohodlí vašeho domova a téměř automaticky. Tedy bez nutnosti kamkoliv chodit, nebo bez nutnosti různé administrativy.

Jednoduché podmínky získání

Dalším pozitivem jsou určitě podmínky, které tento poskytovatel klade na zájemce o peníze. Ty jsou velmi jednoduché, jelikož stačí věk v rozmezí 18 – 75 let, stejně jako tuzemské občanství, nebo také příjem, ze kterého budete moci půjčku splatit. Pozitivní na tom všem je to, že příjem není třeba dokládat. Je tedy jenom na vás, zda ho máte, nebo ho nemáte a zalžete. Samozřejmě díky tomu si často žádají skutečně různé skupiny lidí, jako jsou například i:

  • Lidé v důchodu
  • Matky na mateřské dovolené
  • Lidé bez práce
  • Studenti
Přečtěte si:  Jaké výhody nám může přinášet půjčka bez banky?

Stejně tak ale mohou být mezi žadateli také problémoví klienti, a to z toho důvodu, že během schvalování není nahlíženo ani do bankovních, ani do nebankovních registrů.

Peníze na jakýkoliv účel

Třetím pozitivem je to, že nejste nijak omezováni v tom, na co vlastně peníze použijete. Samozřejmě nejběžnější situací je to, že je CreditON půjčka využita v souvislosti s finančními problémy. Stejně tak ale může sloužit i jako alternativa běžné půjčky. A to proto, že není třeba dokládat, na co budou konkrétní peníze použity a tak záleží na každém, jak je utratí.

S možností libovolné útraty souvisí i čtvrté pozitivum, a to je výše částek. Ty sice začínají na hodnotě 500 korun českých, ale dostat se lze i na 20 000 Kč. A ačkoliv je splatnost maximálně 30 dní, není problém ji prodloužit. O tom samotná CreditON půjčka píše toto: „Stačí jen před ukončením stanoveného termínu splatnosti zaplatit poplatek za prodloužení půjčky a ve svém uživatelském profilu zvolit počet dní, po kterém půjčku vyrovnáte. Termín splatnosti rychlé zápůjčky tak můžete odložit od 1 do 30 dní.

CreditOn půjčka je tu pro vás
PDPics / Pixabay