Jakou nabídkou produktů se může pyšnit ČSOB banka?

Vytvoříme-li seznam těch největších bank na našem trhu, rozhodně na něm nesmí chybět ani ČSOB banka. Tedy bankovní dům, který se může pyšnit širokou nabídkou bankovních služeb. Pokud o bance uvažujete, budou se vám hodit informace o tom, co vše můžete využít.

ČSOB banka pomůže, když peníze máte

Pokud disponujete financemi a potřebujete jejich správu, rozhodně se nebojte je bance svěřit. To základní, co vám ČSOB banka samozřejmě může nabídnout, to je rozhodně široká a také zajímavá nabídka bankovních účtů. Ty mohou být nejenom pro běžné občany, ale i pro živnostníky, nebo firmy. S touto nabídkou souvisí i možnost využití také mnoha platebních karet, stejně jako možnost využití i internetového bankovnictví. Pro efektní správu financí je tedy dostupné vše, co lidé aktuálně hledají.

Znáte rozdíl mezi bankovnímu a nebankovními půjčkami? Vyzkoušejte si své znalosti.

V souvislosti se správou peněz ale nesmíme zapomenout také na produkty, které souvisí s jejich zhodnocením. A to bez rizika. Do této kategorie spadají nejenom spořicí účty, ale také stavební spoření, stejně jako penzijní produkty, nebo životní pojištění. Poslední jmenované jsou ideální ve chvíli, kdy chceme mít zajištěnu i naši budoucnost.

Peníze lze také investovat

Nejsou to jenom spořicí produkty, které může ČSOB banka nabídnout. Pokud financemi disponujete, je možné také využívat přímých investičních produktů. Ty už nabídnou větší míru zhodnocení, ale myslet je také třeba na vyšší riziko.

Mezi nejoblíbenější možnosti jistě patří jak podílové fondy, tak i možnosti pravidelného investování, nebo neméně oblíbené fondy zajištěné. Se vším samozřejmě může poradit specialista na danou oblast.

Peníze si lze také půjčit

Banka ale přijde vhod i ve chvíli, pokud finančními prostředky zrovna nedisponujete. Pokud bychom měli být konkrétní, tak vám nabídne možnost si peníze také půjčit. A to jak v rámci osobních, tak i firemních úvěrových produktů. Jejich výhodou je určitě rychlost, nebo možnost požádat si o ně online, prostřednictvím internetu. Mezi ty klíčové patří:

Přečtěte si:  Era půjčka do 300000 Kč

Vše doplňují služby spojené s vaší ochranou

Dnes už je standardem, že se nabídka současných bank netočí nutně jenom kolem peněz, ale i kolem řady dalších produktů. A to takových, které spadají do oblasti pojištění. Lze tak využít pojištění vozidel, stejně jako domácnosti a stavby, nebo pojistku spojenou s vaším životem, nebo cestou do zahraničí. I zde platí, že u většiny takových produktů nabídne banka možnost sjednat ho online, jednoduše a rychle. A co o jednotlivých možnostech obecně říká? Rozhodně to jsou samé klady, o čemž se můžete přesvědčit v následující citaci: „Vyberte si z naší nabídky životního pojištění, cestovního pojištění nebo pojištění k platebním kartám to nejlepší, co potřebujete k získání jistoty pro váš život.“

ČSOB banka je populární
ČSOB banka je populární