Kde je půjčka 10 000 korun výhodnější?

Deset tisíc korun není nijak závratná částka. Ovšem úroky za ní zaplacené z ní mohou udělat obrovskou částku, která vám ale nezůstane! Tu budete muset zaplatit! Kde se tedy poskytují naprosto nejvýhodnější půjčky činící přesně deset tisíc korun? To zjistíte v tomto článku, kde jsme pro vás porovnali tři soukromé společnosti.

Půjčka od Ferratum

Jako první se podíváme na zoubek půjčce od společnosti Ferratum. U tohoto subjektu si můžete půjčit výše zmíněných deset tisíc korun minimálně na sedm a maximálně na pětačtyřicet dnů. Jak sami uvidíte, to je naprosto bezkonkurenční doba splatnosti, se kterou má společnost Ferratum bod navíc. Nyní se však zaměříme na to důležitější – poplatky a úroky. Ty jsou u této společnosti a konkrétně u této půjčky naprosto nejnižší při době splatnosti sedm dnů.

V takovém případě si totiž připlatíte pouhý jeden tisíc korun. Naopak při maximální době splatnosti bude příplatek činit 4 800 korun, což je sice skoro polovina půjčené částky, ovšem na druhou stranu je to pořád poměrně výhodné.

Půjčka od zaplo.cz

Jako druhou si popíšeme půjčku od zaplo.cz. Jak už asi tušíte, tak doba splatnosti této půjčky nebude až tak výhodná, jako u předchozího produktu. Máte pravdu. Jedná se totiž minimálně o sedm, maximálně však o třicet dnů, do kdy budete muset vrátit půjčené peníze. Ovšem úroky a poplatky jsou mnohem výhodnější. Pomineme-li fakt, že si tuto půjčku budete moci sjednat až po splacení vaší druhé půjčky u zaplo.cz, bude úroková sazba naprosto nejnižší při nejkratší možné době splácení, tedy sedmi dnů. Tak si připlatíte pouhých 980 korun. U třiceti dnů bude tento příplatek činit 1 900 korun. Pokud bychom si vzali pro srovnání společnost Ferratum, je to o celých 1 400 Kč méně.

Přečtěte si:  Ferratum – půjčka 10 000

Půjčka od Fastfin.cz

A jako poslední zde máme společnost Fastfin.cz. U té je největší předností její rychlé vyplacení půjčky. A to je vše! Ani dobou splatnosti a ani úroky se totiž výše popsaným půjčkám nemůže rovnat. Doba splatnosti je u ní nastavena na dobu od sedmi do osmadvaceti dnů a připlatíte si minimálně jeden, maximálně až 2 800 korun. Společnost Fastfin.cz tedy náš boj naprosto prohrává.

Kdo je vítěz?

Pokud bychom měli zhodnotit výše popsané firmy, jednoznačně vyhrává společnost zaplo.cz, která má zcela nejvýhodnější úrokovou sazbu.

půjčka 10 000
Fotocitizen / Pixabay