Půjčka Provident do 50000 Kč

providentSpolečnost Provident se prezentuje jako férový poskytovatel menších půjček, které se pohybují v rozmezí od 3 000 – 50 000 Kč. Kromě dlouholeté tradice na trhu se Provident může pochlubit také několika stovkami tisíců spokojených klientů. Společnost klade důraz na rychlé a bezchybné vyřízení půjčky i solidní jednání a transparentní podmínky uzavíraných smluv. Půjčka Provident vám umožní překlenout nepříznvé období, ale také pořídit si to, na co minulý měsíc již bohužel nezbylo.

Výše půjčky: 4 000 Kč – 50 000 Kč

Kdo si může půjčit: Osoba starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky nebo s českým občanstvím.

Na co si mohu půjčit? Půjčka je bezúčelová, půjčit si můžete na cokoli

Splatnost půjčky: 45 – 60 týdnů

Poplatky: U společnosti neplatíte žádný poplatek za poskytnutí ani vedení půjčky. Rozhodnete-li se vrátit vypůjčené prostředky dříve, než uplyne datum splatnosti, tato předčasná půjčka je také zcela zdarma.

Ručení: Bez ručitele

Výše úroku: od 63,91 %

Možnost sjednání půjčky: Vyplněním předběžného online formuláře a následná domluva se zástupcem společnosti, který vás navštíví s dojednáním detailních informací.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyřízení online žádosti do druhého dne. Peníze můžete mít také do druhého dne, u zaslání peněz na účet může lhůta činit až 13 dnů.

Přečtěte si:  Proč si požádat o půjčky ihned?

Výhody půjčky Provident: Rozhodnete-li se oslovit s žádostí o poskytnutí půjčky společnost Provident, máte velkou pravděpodobnost, že vám půjčku schválí. A to i v případě, že máte záznam v registru dlužníků nebo neseženete ručitele, či zástavu. Jediné, co po vás společnost bude chtít doložit, je potvrzení od zaměstnavatele o výši vašich příjmů.

Půjčka od Providentu neobsahuje žádné dodatečné ani skryté poplatky a konečnou cenu se dozvíte hned při sjednání půjčky. Nemalou výhodou, kterou společnost Provident nabízí je možnost vrácení půjčky do 14 dnů od uzavření smlouvy a to zcela bez poplatku.