Půjčka Provident do 50000 KčprovidentSpolečnost Provident se prezentuje jako férový poskytovatel menších půjček, které se pohybují v rozmezí od 3 000 – 50 000 Kč. Kromě dlouholeté tradice na trhu se Provident může pochlubit také několika stovkami tisíců spokojených klientů. Společnost klade důraz na rychlé a bezchybné vyřízení půjčky i solidní jednání a transparentní podmínky uzavíraných smluv. Půjčka Provident vám umožní překlenout nepříznvé období, ale také pořídit si to, na co minulý měsíc již bohužel nezbylo.

Výše půjčky: 4 000 Kč – 50 000 Kč

Kdo si může půjčit: Osoba starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky nebo s českým občanstvím.

Na co si mohu půjčit? Půjčka je bezúčelová, půjčit si můžete na cokoli

Splatnost půjčky: 45 – 60 týdnů

Poplatky: U společnosti neplatíte žádný poplatek za poskytnutí ani vedení půjčky. Rozhodnete-li se vrátit vypůjčené prostředky dříve, než uplyne datum splatnosti, tato předčasná půjčka je také zcela zdarma.

Ručení: Bez ručitele

Výše úroku: od 63,91 %

Možnost sjednání půjčky: Vyplněním předběžného online formuláře a následná domluva se zástupcem společnosti, který vás navštíví s dojednáním detailních informací.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyřízení online žádosti do druhého dne. Peníze můžete mít také do druhého dne, u zaslání peněz na účet může lhůta činit až 13 dnů.

Výhody půjčky Provident: Rozhodnete-li se oslovit s žádostí o poskytnutí půjčky společnost Provident, máte velkou pravděpodobnost, že vám půjčku schválí. A to i v případě, že máte záznam v registru dlužníků nebo neseženete ručitele, či zástavu. Jediné, co po vás společnost bude chtít doložit, je potvrzení od zaměstnavatele o výši vašich příjmů.

Půjčka od Providentu neobsahuje žádné dodatečné ani skryté poplatky a konečnou cenu se dozvíte hned při sjednání půjčky. Nemalou výhodou, kterou společnost Provident nabízí je možnost vrácení půjčky do 14 dnů od uzavření smlouvy a to zcela bez poplatku.


Finanční novinky:

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Pokazila se vám pračka a vy momentálně nemáte žádnou finanční hotovost na svém účtu, abyste si obratem... 
[Celý článek]

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Vzít si půjčku je pro mnoho lidí něco naprosto nepředstavitelného. Někdy se ale souhrou různých okolností dostanou do takové situace, kdy prostě alespoň malý úvěr... 
[Celý článek]

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Hypoteční úvěr je velká zodpovědnost, o tom prostě není sporu. Rozhodnout se jít do vlastního bydlení a zaplatit za něj pořádně velkou sumu. A obvykle ne o samotě,... 
[Celý článek]