Kde je půjčka 10000 Kč nejbezpečnější?

Jedna kapsa prázdná a druhá vysypaná – že nějak takto vypadá vaše aktuální finanční situace? Nemáte z čeho zaplatit nájem, fakturu od telefonního operátora, obědy ve školní jídelně pro své dítko, ba ani dárek k narozeninám pro svou kamarádku či maminku? Pak se jedná o poměrně velký problém, z něhož vede pouze jediné východisko – finanční injekce – půjčka 10000 Kč. Kde o ni požádat tak, aby byla bezpečná a opravdu se vyplatila? Prozradíme vám to na následujících řádcích.

Přátelé, kolegové či rodina?

Pokud se nebojíte reakce svého okolí nebo jednoduše razíte heslo: „Dobré účty dělají dobré přátelé“, pak pro vás nebude problémem půjčit si u kolegů, známých nebo členů rodiny. V takovém případě se jedná o nejbezpečnější variantu, na které můžete i zajímavě ušetřit. Rodina ani přátelé po vás nebudou s největší pravděpodobností požadovat žádné úroky.

Půjčka 10000 u banky?

Máte-li dostatečný příjem, žádné nesplacené závazky z minula nebo záznam v registru dlužníků, pak je na místě oslovit některou z bankovních společností, které se specializují na půjčky nejrůznějšího rozsahu. Zpravidla se zde setkáte se solidním jednáním a přehlednými podmínka, které si můžete kdykoli ověřit.

Přečtěte si:  Půjčka od NetCredit v rozmezí do 12000 Kč

Půjčka u nebankovní společnosti

V případě, že máte záznam v registru dlužníků, nedostatečný příjem, schází vám spolužadatel nebo za vypůjčené prostředky nemůžete ručit nemovitostí, pak vám banka žádost o půjčku s největší pravděpodobností zamítne. V takovém případě bude nutno navštívit nebankovní společnost, kterou ovšem podrobte důkladnému výběru. Ne každý poskytovatel nebankovní půjčky je totiž poskytovatelem solidním.

Kde je půjčka v hodnotě 10000 Kč nejbezpečnější?
stux / Pixabay